reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jak ten czas leci.
Na wszystkich świętych ciąża ;)
Jaka by była u was różnica wieku.
Jak wszytsko będzie ok u nas będzie równe dwa lata. Trochę mało więc szykuje się na pierwsze ciężkie lata ;).
Gdyby nam się udal pierwszy transfer to różnica 2.5 roku.
Tez moze być wesoło 😅
Moje dziecko to totalny odludek, akceptuje nas i moja mame. Reszta ludzi nie może na nią spojrzeć. Wszyscy z rodziny mowia że ma to po mnie, podobno byłam identyczna. I się zmieniło więc na to liczę 😅

A co teraz będzie? Braciszek czy siostrzyczka? No 2 lata to może właśnie być ciężko. Najgorsze te bunty u starszaków itp
 
reklama
Wczorajsza wizyta u immunologa nie przebiegła po mojej myśli, był to nasz pierwszy transfer na lekach immunologicznych i nastawiłam się że lekarz zaproponuje inne leki albo zmieni dawki a on zaproponował badanie zarodków, badanie iple i era. Był to nasz 3 transfer mam wrażenie że to nie jest bardzo dużo a lekarze ostatnio dają mi znać że to już dużo… ostatnio lekarz zapytał się czy rozmyślamy nad dastwem nasienia. A ja mam wrażenie że powinniśmy spróbować jeszcze raz bez jakiś dodatkowych badań i leków które i tak nie dają gwarancji na sukces
Dawstwo nasienia to naprawdę ostateczności w waszym przypadku.
3 transfery za Tobą trzeba walczyć. Badanie zarodków dobry pomysł.
Test era miałam warto robić pobraniem wycinka do badania na zapalenie endonometrium .
Trzeba próbować tak naprawdę nigdy nie wiadomo co pomogło a co nie ;(.
Mi badanie zarodków dużo wniosło. Pierwszy transfer z badaniem zarodków, zmiana kliniki i immunologię i poszło za 7 razem.
Drugi transfer robiłam na samym encortonie i progesteronie + neoparin i też udany.oba zarodki zbadane.
 
Gdyby nam się udal pierwszy transfer to różnica 2.5 roku.
Tez moze być wesoło 😅
Moje dziecko to totalny odludek, akceptuje nas i moja mame. Reszta ludzi nie może na nią spojrzeć. Wszyscy z rodziny mowia że ma to po mnie, podobno byłam identyczna. I się zmieniło więc na to liczę 😅

A co teraz będzie? Braciszek czy siostrzyczka? No 2 lata to może właśnie być ciężko. Najgorsze te bunty u starszaków itp
Młody grzeczny idzie do wszystkich;). Oczywiście odrazu odpokuje bo nic nie trwa wiecznie i gorsze dni też są. Ma swoje zdanie i swoje ścieżki ale ogólnie nie ma na co narzekać.
Teraz będziemy mieli gwiazdeczkę.
Ciężko będzie bo on mały jeszcze to we wszystkim potrzebuje pomocy, a wiadomo taki maluszek to ciągle na cycu wisi, ale stara jestem nie mam na co czekać. I poszłam za ciosem. Trochę się przemęczę i mam nadzieję, że zamknę temat ivf raz na zawsze. Chociaż często myślałam że nigdy nie będziemy mieli dzieci ( 4 stymulacji I 8 transferów) to teraz czekam na drugie ;)
 
A Ty matka odstawiłaś już młodego od piersi ? Ja myślałam że to potrwa i będzie mega ciężko a finalnie w ciągu 3 tyg zakończyliśmy kp całkowicie 😜
Okres dostałam dopiero 6 tyg po odstawieniu 😅

Mamy jeszcze 3 mroziaczki .
Jak się uda to na dwójce kończymy przygodę z ivf .
Nieeee.. dopiero się przymierzam. Mały ma pół roku, ale za 2 miesiące chciałbym odstawiać definitywnie. Mój mały czasami chce pić z butelki moje mleko ale dzisiaj jest na nie 😬. Powoli chce go przestawiać ;)
Przy córce też okres nie chciał przyjść, więc pomogłam sobie duphastonem 😂. Ale to też było minimum miesiąc po odstawieniu.

A pozostałe zarodki ? Oddacie do adpocji ?
 
Dawstwo nasienia to naprawdę ostateczności w waszym przypadku.
3 transfery za Tobą trzeba walczyć. Badanie zarodków dobry pomysł.
Test era miałam warto robić pobraniem wycinka do badania na zapalenie endonometrium .
Trzeba próbować tak naprawdę nigdy nie wiadomo co pomogło a co nie ;(.
Mi badanie zarodków dużo wniosło. Pierwszy transfer z badaniem zarodków, zmiana kliniki i immunologię i poszło za 7 razem.
Drugi transfer robiłam na samym encortonie i progesteronie + neoparin i też udany.oba zarodki zbadane.
Ile płaciłaś za test era ?
 
Do góry