reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie.
Robiłam wyniki krwi 3 tyg temu czyli pod koniec 6 tc. Miałam wtedy w morfologii podwyższone kilka wyników. (Wiem ze norma jest inna dla kobiet w ciąży)
Dzisiaj wszystkie wyniki mam w normie oprócz leukocytów.
Trochę się martwię ze reszty nie mam już podwyższonej. Czy to jest jakaś zasada?
Jak to jest u Was?
 
reklama
Oj serio mogę się mylić. Poszukaj artykułów dla lekarzy na ten temat. Hmm nie wiem czy mnie pamięć nie myli, ale może @mala_Mi 80 kiedyś pisała o za grubym endometrium? Wywolajmy ja i zobaczymy czy mam już budyń z mózgu :)
Melduję się, ale to nie byłam ja tylko chyba @annemarie . To jej nieudane transfery były na zbyt grubym i przejrzałym endometrium ale całe szczęście w porę ktoś się zorientował.
Zbyt grube endometrium nie jest dobre tak samo jak zbyt cienkie. Niestety nie pamiętam, od jakich wartości jest za grube
 
Melduję się, ale to nie byłam ja tylko chyba @annemarie . To jej nieudane transfery były na zbyt grubym i przejrzałym endometrium ale całe szczęście w porę ktoś się zorientował.
Zbyt grube endometrium nie jest dobre tak samo jak zbyt cienkie. Niestety nie pamiętam, od jakich wartości jest za grube
O czyli mam budyń z mózgu 😁
ale wywołalas odpowiednią osobę to nam pewnie zdradzi jakie jest już za grube
 
Cześć dziewczyny 🙂
Mam takie pytanie czy któraś z Was brała przed in vitro prednison 5mg ???
To są tabletki zmniejszające zapalenie w organizmie .
Ja z moich wyników badań mam jakieś zapalenie ale cholerka go wie gdzie i od czego ?
Może to być jakaś alergia?
Przebadałam sie od stup po czubek głowy 🙃
I raz mam wszystko podwyższone na maxa a raz jest w normie , szaleje to wszystko u mnie.
Moja Pani doktor powiedział ze lepiej to brać bo jak sie ma takie duże przeciwciała to może organizm przy transferze uznać zarodek jako ciało obce i zwalczać .
Tylko ze ten lek to są sterydy , i ja juz sama nie wiem 😏🧐
 
Hej wszystkim jestem po transferze zarodka 5 dyniowego Moje wyniki bety 279,50 i drugi wynik 622,70 z tym że zbadałam progesteron o mam tylko 11,05 . Dodam że brałam duphaston 2x2 i globulki cyclogest 2x1 teraz mam od dziś duphaston tak samo brać a globulki 3x1zamiast2x1. Jak myślicie czy jest szansa że progesteron się jeszcze zwiększy? Pierwszy transfer straciłam dodam że beta była malutka i prawdopodobnie wada genetyczna ,martwię się o tą.
 
Cześć dziewczyny 🙂
Mam takie pytanie czy któraś z Was brała przed in vitro prednison 5mg ???
To są tabletki zmniejszające zapalenie w organizmie .
Ja z moich wyników badań mam jakieś zapalenie ale cholerka go wie gdzie i od czego ?
Może to być jakaś alergia?
Przebadałam sie od stup po czubek głowy 🙃
I raz mam wszystko podwyższone na maxa a raz jest w normie , szaleje to wszystko u mnie.
Moja Pani doktor powiedział ze lepiej to brać bo jak sie ma takie duże przeciwciała to może organizm przy transferze uznać zarodek jako ciało obce i zwalczać .
Tylko ze ten lek to są sterydy , i ja juz sama nie wiem 😏🧐
Ja brałam encorton 10mg a to też prednizon. Dostałam go tak trochę na wszelki bo nie było konkretnych wskazań
 
Hej wszystkim jestem po transferze zarodka 5 dyniowego Moje wyniki bety 279,50 i drugi wynik 622,70 z tym że zbadałam progesteron o mam tylko 11,05 . Dodam że brałam duphaston 2x2 i globulki cyclogest 2x1 teraz mam od dziś duphaston tak samo brać a globulki 3x1zamiast2x1. Jak myślicie czy jest szansa że progesteron się jeszcze zwiększy? Pierwszy transfer straciłam dodam że beta była malutka i prawdopodobnie wada genetyczna ,martwię się o tą.
Duphason nie wychodzi we krwi, więc progesteron masz większy, ale.dobrze że zwiększył ci dawkę.
Cyclogest ma 200 mg ??
 
reklama
Cześć dziewczyny 🙂
Mam takie pytanie czy któraś z Was brała przed in vitro prednison 5mg ???
To są tabletki zmniejszające zapalenie w organizmie .
Ja z moich wyników badań mam jakieś zapalenie ale cholerka go wie gdzie i od czego ?
Może to być jakaś alergia?
Przebadałam sie od stup po czubek głowy 🙃
I raz mam wszystko podwyższone na maxa a raz jest w normie , szaleje to wszystko u mnie.
Moja Pani doktor powiedział ze lepiej to brać bo jak sie ma takie duże przeciwciała to może organizm przy transferze uznać zarodek jako ciało obce i zwalczać .
Tylko ze ten lek to są sterydy , i ja juz sama nie wiem 😏🧐
Ja miałam też rozjechane cytokiny.
Brałam encorton, prograf, plaquenil.
Ale on tym leku nie słyszałam.
 
Do góry