reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
I jak się czujesz przed tym badaniem? Ja mam ogromnego stresa ze coś wyjdzie nie tak 😑16.11 mam usg a na wyniki z krwi muszę czekać aż do 30.11 i wtedy genetyk będzie dzwonić i wszystko omawiać
Ja tez miałam prenatalne z testem pappa. Nie myślałam w ten sposób że coś może wyjść nie tak, nie myślałam kiedy będą wyniki. Starałam się "żyć normalnie " i przede wszystkim nie zagłębiałam się w hostorie ze ktoś robił ten test, coś wyszło nie tak, później okazało się inaczej itp.
 
I jak się czujesz przed tym badaniem? Ja mam ogromnego stresa ze coś wyjdzie nie tak 😑16.11 mam usg a na wyniki z krwi muszę czekać aż do 30.11 i wtedy genetyk będzie dzwonić i wszystko omawiać
A nie mozesz zrobic wczesniej badania z krwi, zeby na usg miec juz wynik?
U mnie w klinice tak proponowali, zeby na usg miec wynik pappy i wtedy wszystko na raz jest omawiane bez dodatkowego czekania i stresu.
 
A nie mozesz zrobic wczesniej badania z krwi, zeby na usg miec juz wynik?
U mnie w klinice tak proponowali, zeby na usg miec wynik pappy i wtedy wszystko na raz jest omawiane bez dodatkowego czekania i stresu.
Badania robię w invicta i u nich tak to się odbywa. Jak na usg wszystko będzie ok to tymi drugimi wynikami nie mam zamiaru się przejmować ponoć to tylko statystyka
 
reklama
Hej dziewczyny przebadalam zarodki są 4 zdrowe z 6. Nigdy u mnie nie doszło do implantacji zrobiłam masę badań czy któraś też miała problemy z implantacja zarodka ?? I czy się wkoncu udało i jakie badania robilyscie
 
Do góry