reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Badania robię w invicta i u nich tak to się odbywa. Jak na usg wszystko będzie ok to tymi drugimi wynikami nie mam zamiaru się przejmować ponoć to tylko statystyka
dlatego ja nie robiłam w ogóle pappa tylko od razu NIPT jak już płacić to mieć pewność. Ale wiem ze w Polsce są drogie. Ja płaciłam tylko 175€ to prawie nic przy całej nerwowce, a bada dna a nie statystkę
 
reklama
Hej dziewczyny przebadalam zarodki są 4 zdrowe z 6. Nigdy u mnie nie doszło do implantacji zrobiłam masę badań czy któraś też miała problemy z implantacja zarodka ?? I czy się wkoncu udało i jakie badania robilyscie
Ja mialam. Badalam immunologie i histeroskopie z badaniem cd138. W immunologii wyszedl mi kir aa i brakujace kiry implementacyjne. Mialam accofil do transferu.
Z cd138 wyszlo zapalenie. Leczylam 2 miesiace antybiotykami.
Dodatkowo do transferu dali mi atosiban.
Teraz 38tc.
 
Ja mialam. Badalam immunologie i histeroskopie z badaniem cd138. W immunologii wyszedl mi kir aa i brakujace kiry implementacyjne. Mialam accofil do transferu.
Z cd138 wyszlo zapalenie. Leczylam 2 miesiace antybiotykami.
Dodatkowo do transferu dali mi atosiban.
Teraz 38tc.
też miałam atosiban do transferów i accofil też miałam robiona histeroskopie 2 lata temu i było okej wszystko robiłam 2 razy cd138 i miałam raz stan zapalny 10 na 10 A później 00
 
też miałam atosiban do transferów i accofil też miałam robiona histeroskopie 2 lata temu i było okej wszystko robiłam 2 razy cd138 i miałam raz stan zapalny 10 na 10 A później 00
A moze warto byloby powtórzyć cd138? Kurcze, 2 lata to sporo.. moze cos sie tam porobilo :(
A robilas badanie receptywnosci? Moze nie trafiaja z dniem transferu..
 
też miałam atosiban do transferów i accofil też miałam robiona histeroskopie 2 lata temu i było okej wszystko robiłam 2 razy cd138 i miałam raz stan zapalny 10 na 10 A później 00
A Może to kwestia wcześniej nie przebadanych zarodków.
Ja prawdopodobnie tak miałam.
Miałam 8 zarodkow w 6 transferach albo brak implantacji albo poronienie.
Zrobiłam immunologię i zbadałam zarodki.
Miałam wszystko co możliwe. Szczepienia, accofil wlew +zastrzyki, intralipid, plaquenil, encortolon , prograf.
I zaskoczyło. Nie wiadomo co pomogło.
Może wszystko na raz. Wcześniej miałam badaną receptywnosć i wyszło ok.
 
dlatego ja nie robiłam w ogóle pappa tylko od razu NIPT jak już płacić to mieć pewność. Ale wiem ze w Polsce są drogie. Ja płaciłam tylko 175€ to prawie nic przy całej nerwowce, a bada dna a nie statystkę
USG i Pappa mam na nfz bo już stara jestem 😅 nad NIPT się zastanawiam ale rzeczywiście w Polsce to dość drogie badanie niestety
 
USG i Pappa mam na nfz bo już stara jestem 😅 nad NIPT się zastanawiam ale rzeczywiście w Polsce to dość drogie badanie niestety
No w Polsce to na NFZ, tu nawet jak kobieta wiekowa to badania pappa i NIPT nie pokrywa państwo. Taka skrajność in vitro pokrywa ubezpieczenie zdrowotne a tego badania mimo ze tańsze od procedury nie pokrywa 🤷‍♀️
 
No w Polsce to na NFZ, tu nawet jak kobieta wiekowa to badania pappa i NIPT nie pokrywa państwo. Taka skrajność in vitro pokrywa ubezpieczenie zdrowotne a tego badania mimo ze tańsze od procedury nie pokrywa 🤷‍♀️
A szkoda gadać według mnie takie badania powinny być za darmo i dla każdej kobiety która chce mieć pewność że urodzi zdrowe dziecko
 
reklama
A moze warto byloby powtórzyć cd138? Kurcze, 2 lata to sporo.. moze cos sie tam porobilo :(
A robilas badanie receptywnosci? Moze nie trafiaja z dniem transferu..
powtórzę św 138 bo będę robiła poszezona biopsje endometrium miałam ronmbiony test era i wyszło że okno implantacyjne jest przesunięte dość sporo bo prawie 2 dni
 
Do góry