reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to super 😀
Ja mdłości nie mam, ale napady głodu owszem 🫣

Staram się dużo pic, ale max 1-2 razy wstaje w nocy na siusiu 🫢
Ja nie mam wyznaczonych jeszcze prenatralnych. Tobie przypadają na który tydzień?

Mój lekarz mi na ostatniej wizycie tylko zmniejszył dawkę progesteronu z 2x dziennie na 1x dziennie wieczorem.
Powiedział ze najprawdopodobniej od kolejnej wizyty całkowicie mi go odstawi 🤔
Prenatalne wypadna 13t +2d.
Mi dawki progesteronu jeszcze nie zmniejszył dalej biorę jak brałam 3x2 dziennie. Coś mówił że około 12 tygodnia będziemy schodzić dopiero.
A najgorsze że muszę zrobić krzywa cukrową bo z BMI wyszła mi lekka nadwaga i takie ponoć są zalecenia 😑 a sama Glukoza jest w normie bo 88 😩
 
reklama
Prenatalne wypadna 13t +2d.
Mi dawki progesteronu jeszcze nie zmniejszył dalej biorę jak brałam 3x2 dziennie. Coś mówił że około 12 tygodnia będziemy schodzić dopiero.
A najgorsze że muszę zrobić krzywa cukrową bo z BMI wyszła mi lekka nadwaga i takie ponoć są zalecenia 😑 a sama Glukoza jest w normie bo 88 😩
już zazdroszcze badania 😂 kocham pic ta glukozę a w ciąży byłam na czczo tak głodna ze wypiłam i było mi mało 😂😂
 
Nie wierzę :D ja ją piłam duszkiem jak najwięcej na początku, bo potem to nawet łyczek nie wchodził
miałam to badanie 2 razy w życiu - w Polsce jak robiłam sobie krzywa do Io piłam pomarańczowa - pyszna jak fanta 😂 w nl juz w ciąży po 20tyg niestety zwykła ale tez była dobra. Na prawdę było mi mało, nigdy nie ruszam się z domu na głodnego bez śniadania. A w ciąży głod na czczo był ogromny 😂😂
 
Dziewczyny Wy dużo wiecie więc ja z pytaniem;) dzisiaj 10 dpt właśnie dostałam plamienia mimo brania progesteronu. Dokładnie dzisiaj wypada mi miesiączka. To możliwe, że to@?:/
 
możliwe ze się rozkręca, najlepiej zapytać lekarza czy odstawić progesteron.
Dziękuję. Już teraz sobie daruje ale z rana do niego napiszę;) Myślałam, że przy progesteronie jednak nie muszę się obawiać okresu i się zdziwiłam;) tzn na razie tylko przy podcieraniu widziałam na papierze więc mam nadzieję, że nic wielkiego w nocy się nie wydarzy;)
 
reklama
Do góry