reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jakie powinno być endometrium do transferu? Jestem na cyklach sztucznych i coraz to gorsze. Było 8,9 tym razem mam 7,5. Przy jakim endo się odpuszcza myślenie o transferze? Doradźcie proszę.
Ja nie mam pojęcia bo miałam wyznaczony termin transferu tydzień wcześniej na wizycie. Nikt mi w dniu transferu endo nie mierzył
 
I Ty wkoncu będziesz miała z górki ... zobaczysz... 🥰

Nie wiem czy kojarzysz ale pamietam na wiosnę tamtego roku była dziewczyna ( nie pamietam nika) urodziła martwe bliźniaczki... myślałam wtedy ze to najgorsza rzecz jaka może spaść na rodzica ... nawet nie wyobrażałam sobie minimalnie ze kiedykolwiek spotka mnie podobna historia ... myślałam że to dramat , koszmar nie do przeżycia....
W sumie dalej tak myślę...
Tyle ze dzięki mojemu synusiowi spełniło się moje największe marzenie , niusiałam jego zapach, całowałam buśkę , tuliłam malenkie ciałko . Nie dawali nam szans po porodzie ... tymczasem moj skarb był na tym świecie prawie 3 miesiące 😍 było nam dane się spotkać, poznać i okazać sobie miłość... byl to ciezki szpitalny okres ale i najpiekniejszy w moim życiu...
3 dni temu minęło pol roku jak zmarł... ból nie wyobrażalny jest dalej ... on nie mija , nie słabnie, poprostu uczysz się z nim zyc ...
Bóg obdarował mnie prywatnym aniołkiem a mysl ze i tak się kiedyś z synusiem spotkam pcha do przodu ...

Nie jestem bohaterką....
Bohaterką jest mój syn 🥰 który tak dzielnie walczył z tak wielka wada serduszka 😘

Uwierz mi ze kazda z nas by to przeżyła...
Kazda z nas na inny sposób by sobie z tym poradziła, prędzej czy później... z lekarzami czy bez . Z terapią czy tez nie ...

Życie jest dziwne ... czasem skomplikowane, często gesto z wieloma przeszkodami... wierze jednak ze mając cel damy radę i je przeskoczyć 🥰

Twoja droga nie wiele lżejsza od mojej ... ja dostałam w dupe raz a porządnie... Ty kochana dostajesz w dupe regularnie - jedziemy na tych samych taczkach ...

Sierpień był ujowy... wrzesień wyjątkowy ... a pazdziernik dla nas będzie cudowny 😃
No i się poryczałam...
 
reklama
Do góry