reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
O to trzymam mocno kciuki!

Ja mam 31 lat, 72kg (180cm wzrostu) i AMH ponad 3. Więc musimy uważać na hiperstymulację.
Właśnie u Nas też bali się hiperstymulacji, wiek 27 lat i amh 2.7, do tego jestem szczupła, Doktor powiedziała od razu, że zaczynamy od dawki 150 i nie da mi więcej, pecherzyki rosły bardzo nierówno przez to przedluzyli mi stymulację, czułam się cały czas wspaniale , może jeden dzień że przeryczalam ale to nic 😁nie wiem ile pobrali mi komórek, może się czegoś dowiem dzisiaj od embriologa jak zadzwoni w końcu 😅
 
ja w ciąży miałam bardzo ciemna skórę pod pachami, rogowacenie ciemne. Często występuje w problemach hormonalnych i ogólnie endokrynnych. Będąc nastolatka miałam takie plamy na całym ciele, wyglądały jakbym się nie myła - ciężko było je zmyć a po zdarciu były otarcia skory😰 na razie po ciąży mam z tym spokój.
Czyli też może być ze moje hormony po stymulacji swiruja i stąd te plamy, pryszcze i do tego wypadające włosy 😩 biorę luteinę na wywołanie okresu ale ona chyba nie ma takich skutków ubocznych?
 
Jesli chodzi o ponowienie krzywych to nie zaleca sie robic przed rozpoczynaniem procedury in vitro a tym bardziej samym transferem bo bardzo obciaża organizm. Może zrób na czczo i w razie obawy po prostu stosuj dietę z niskim ig? Nie zaszkodzi a pomoże na pewno bo jest polecana każdemu nie tylko dla tych z zaburzeniami gospodarki glukozowo insulinowej. Ogólnie dieta z niskim ig sprzyja płodności 😊 ale wybierz sie też do dermatologa może to nie koniecznie jest to.
Dziękuję 😘
 
Właśnie u Nas też bali się hiperstymulacji, wiek 27 lat i amh 2.7, do tego jestem szczupła, Doktor powiedziała od razu, że zaczynamy od dawki 150 i nie da mi więcej, pecherzyki rosły bardzo nierówno przez to przedluzyli mi stymulację, czułam się cały czas wspaniale , może jeden dzień że przeryczalam ale to nic 😁nie wiem ile pobrali mi komórek, może się czegoś dowiem dzisiaj od embriologa jak zadzwoni w końcu 😅
Czekamy na wieści ile masz malych szczęść 😀
 
reklama
Do góry