reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny mam pytanie do par którym udało się przejść cala procedurę in vitro, czy mogłabym prosić o napisanie z jakimi kosztami to się ma w sensie całość mrożenie stymulacje transfer wizyty leki badania itd, my dopiero zaczynamy przeprawe i tak się zastanawiamy na ile trzeba się zabezpieczyć finansowo 🙂
my w klinice Bocian w Białymstoku zostawiliśmy prawie 21 tysięcy, kwota obejmuje jedną inseminację, mrożenie zarodków i komórek jajowych, leki, badania, punkcję, dwa transfery, wizyty. Było warto, obecnie prawie 5 miesięczna córka śpi obok 😍♥️ powodzenia ✊🙂
 
Mam pytanie do dziewczyn, które przechodziły poronienie samoistne we wczesnej ciąży ile może trwać to wszystko? Dodam że dużo że mnie tego się nie wydostaje ale od dziś to boli coraz bardziej.
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które przechodziły poronienie samoistne we wczesnej ciąży ile może trwać to wszystko? Dodam że dużo że mnie tego się nie wydostaje ale od dziś to boli coraz bardziej.
Ja miałam krwawieniew sobotę. W sobotę tez w większości oczyściłam się samoistnie. W niedziele mialam łyżeczkowanie żeby usunąć wszystkie resztki. Od wtorku mam taki lekki niby okres ale nic nie boli. W środę byłam na kontroli u swojej gin i stwierdziła że jestem bardzo dobrze wylezyczkowana. Dostalam tabletki antykoncepcyjne na wywołanie okresu. Ponieważ ja sama naturalnie okres mam raz do roku. No i po okresie mowila ze śmiało mogę podchodzić do transferu. To będzie jakieś 2 miesiące po poronieniu
 
Do góry