reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny u mnie chyba to już koniec.... 😞 17dpt zaczęłam plamić...ostatnia beta z 14dpt 1386. Wizyte mam dopiero w piątek w klinice i przez majówkę nie da się nic qczesniej, z resztą co ten lekarz mi pomoże, jak biore juz wszystko, co tylko można... jestem załamana, ja nie vede mama :( nie chce juz chyba nawet probowac, to moja 3 ciaza, nie mam siły... robilam masę badań, biore ogrom leków i na nic to wszystko... tydzień radości a później wielka rozpacz.. pierwsze delikatne plamienie mialam w sobote, w niedziele nic, a dziś znowu i to wiecej i mocniej czerwone. Jestem załamana 😞😓
Może jeszcze nic nie jest przesadzone. 2 tyg temu miałam podobnie, krwawiłam dość sporo i strasznie bolał mnie brzuch. Ryczałam 2 dni, byłam przekonana że po temacie. Zalecenie lekarza- odleżeć i dodatkowy duphastan. Odlezalam- na kolejnej wizycie był już zarodek.
Trzymam kciuki, daj znać jak sytuacja
 
reklama
Dziewczyny a pytanie ile mniej wiecej czasu po punkcji miesiączka? Bo będę najpierw na antykoncepcji , potem stymulacja I punkcja, transfer będzie na mrozaczkach ? Dziękuję za odpowiedzi
Wydaje mi się, że okres przyszedł po punkcji trochę szybciej niż zwykle. I tak nie będzie Ci się spieszylo, bo na wyniki badań PGT będziesz czekać koło 2-3 tyg :) my wyniki badań mieliśmy w maju a pierwszy transfer był dopiero pod koniec sierpnia, bo chciałam się zaszczepić na covid dwa razy przed transferem.
 
Dziewczyny u mnie chyba to już koniec.... 😞 17dpt zaczęłam plamić...ostatnia beta z 14dpt 1386. Wizyte mam dopiero w piątek w klinice i przez majówkę nie da się nic qczesniej, z resztą co ten lekarz mi pomoże, jak biore juz wszystko, co tylko można... jestem załamana, ja nie vede mama :( nie chce juz chyba nawet probowac, to moja 3 ciaza, nie mam siły... robilam masę badań, biore ogrom leków i na nic to wszystko... tydzień radości a później wielka rozpacz.. pierwsze delikatne plamienie mialam w sobote, w niedziele nic, a dziś znowu i to wiecej i mocniej czerwone. Jestem załamana 😞😓
Z moich doświadczeń samo krwawienie bez bólu brzucha nie świadczyło o niczym złym. Współczuję stresu i trzymam kciuki, żeby to były jednak tylko takie niepotrzebne strachy.
 
Dzięki Dziewczyny za wsparcie, jesteście wszystkie niezastąpione ❤ jednak wszystkie piszecie o krwawieniu, które często jest spowodowane krwiakiem, a u mnie to nie jest krwawienie.. plamienia jedynie :/ nie wiem czy to lepiej, czy gorzej.. wczoraj troche bolal mnie brzuch, dzis nie.. do piątku będę leżeć plackiem i zobaczymy, dam oczywiście znać. Chyba, że coś się będzie złego działo, to pojadę na IP
 
Dzięki Dziewczyny za wsparcie, jesteście wszystkie niezastąpione ❤ jednak wszystkie piszecie o krwawieniu, które często jest spowodowane krwiakiem, a u mnie to nie jest krwawienie.. plamienia jedynie :/ nie wiem czy to lepiej, czy gorzej.. wczoraj troche bolal mnie brzuch, dzis nie.. do piątku będę leżeć plackiem i zobaczymy, dam oczywiście znać. Chyba, że coś się będzie złego działo, to pojadę na IP

Będzie dobrze, trzeba wierzyć w maluszka i że się udało 🤗 trzymam kciuki za niego! ✊ Brak bólu brzucha to dobra oznaka. Nie stresuj się odpoczywaj! 😘
 
Wydaje mi się, że okres przyszedł po punkcji trochę szybciej niż zwykle. I tak nie będzie Ci się spieszylo, bo na wyniki badań PGT będziesz czekać koło 2-3 tyg :) my wyniki badań mieliśmy w maju a pierwszy transfer był dopiero pod koniec sierpnia, bo chciałam się zaszczepić na covid dwa razy przed transferem.
Transfer jeśli wszystko dobrze pójdzie będzie pod koniec czerwca na początku lipca,nigdy nie miałam problemu z endometrium ale nie wiem jak wpłyną na mnie te wszystkie leki i hormony, już się nie mogę doczekać dziewczynki !!!!! Dziękuję wszystkim z osobna za odpowiedzi 😚😚😚
 
Dziewczyny a pytanie ile mniej wiecej czasu po punkcji miesiączka? Bo będę najpierw na antykoncepcji , potem stymulacja I punkcja, transfer będzie na mrozaczkach ? Dziękuję za odpowiedzi
Ja miałam punkcję 19 kwietnia a 1 maja dostałam okres. Mam bardzo długie bądź nieregularne cykle więc dla mnie to bardzo szybko było. Teraz przygotowuję się do transferu mrozaka.
 
reklama
Przeplakalam wczoraj cały wieczór i położyłam się spać.. jak narazie plamienia ustały, ale mam zle przeczucie 😞
Spokojnie nie denerwuj się, choć wiem że to trudne. Ja też krwawiłam w 8 tyg. Miałam bardzo dużego krwiaka, który na szczęście nie zagrażał dziecku. Leżałam do 12 tyg. Teraz syn jest zdrowym prawie pięciolatkiem. Trzymam kciuki :)
 
Do góry