reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, dziewczyny. Dzisiaj ostatni dzień stymulacji, pół ampułki gonapeptylu, jutro cała ampułka gonapeptylu + ovitrelle. Dziś czuje że bolą mnie piersi przy dotyku i martwię się że to przez wysoki progesteron i że pęcherzyki pękły 😱 czy macie takie doświadczenia?? Czy bolały Was piersi pod koniec stymulacji??
Mnie piersi bardzo bolały, na szczęście po punkcji było dużo lepiej. Przez te hormony i wysoki estradiol podejrzewam. Powodzenia i pozdrawiam 🙂😀
 
reklama
Hejjj, to już oficjalne 18 maja zaczynamy! Doszliśmy do wniosku, że to ten czas 😁 tak więc 2 tyg antykoncepcji, potem stymulacja, punkcja , transfer będziemy mieć z mrozaczkow gdyż będziemy robic genetyczne zarodków, a kiedy transfer ? Muszę czekać na miesiączkę? I dopiero wtedy ??? Jak to wygląda w praktyce nie dopytałam się a mojej opiekun nie ma w pracy ? :)
 
Hejjj, to już oficjalne 18 maja zaczynamy! Doszliśmy do wniosku, że to ten czas 😁 tak więc 2 tyg antykoncepcji, potem stymulacja, punkcja , transfer będziemy mieć z mrozaczkow gdyż będziemy robic genetyczne zarodków, a kiedy transfer ? Muszę czekać na miesiączkę? I dopiero wtedy ??? Jak to wygląda w praktyce nie dopytałam się a mojej opiekun nie ma w pracy ? :)
Ja miałam na mrozaczk. Po punkcji czekałam na miesiączkę i później miałam na sztucznym cyklu w 19 dniu
 
Dziewczyny u mnie chyba to już koniec.... 😞 17dpt zaczęłam plamić...ostatnia beta z 14dpt 1386. Wizyte mam dopiero w piątek w klinice i przez majówkę nie da się nic qczesniej, z resztą co ten lekarz mi pomoże, jak biore juz wszystko, co tylko można... jestem załamana, ja nie vede mama :( nie chce juz chyba nawet probowac, to moja 3 ciaza, nie mam siły... robilam masę badań, biore ogrom leków i na nic to wszystko... tydzień radości a później wielka rozpacz.. pierwsze delikatne plamienie mialam w sobote, w niedziele nic, a dziś znowu i to wiecej i mocniej czerwone. Jestem załamana 😞😓
 
Dziewczyny u mnie chyba to już koniec.... 😞 17dpt zaczęłam plamić...ostatnia beta z 14dpt 1386. Wizyte mam dopiero w piątek w klinice i przez majówkę nie da się nic qczesniej, z resztą co ten lekarz mi pomoże, jak biore juz wszystko, co tylko można... jestem załamana, ja nie vede mama :( nie chce juz chyba nawet probowac, to moja 3 ciaza, nie mam siły... robilam masę badań, biore ogrom leków i na nic to wszystko... tydzień radości a później wielka rozpacz.. pierwsze delikatne plamienie mialam w sobote, w niedziele nic, a dziś znowu i to wiecej i mocniej czerwone. Jestem załamana 😞😓
Byłaś już na jakimś usg ?
 
Dziewczyny u mnie chyba to już koniec.... 😞 17dpt zaczęłam plamić...ostatnia beta z 14dpt 1386. Wizyte mam dopiero w piątek w klinice i przez majówkę nie da się nic qczesniej, z resztą co ten lekarz mi pomoże, jak biore juz wszystko, co tylko można... jestem załamana, ja nie vede mama :( nie chce juz chyba nawet probowac, to moja 3 ciaza, nie mam siły... robilam masę badań, biore ogrom leków i na nic to wszystko... tydzień radości a później wielka rozpacz.. pierwsze delikatne plamienie mialam w sobote, w niedziele nic, a dziś znowu i to wiecej i mocniej czerwone. Jestem załamana 😞😓
spokojnie, jescze nic straconego. Ja w 21dpt mialam na wkładce żywa krew...myslalam że juz po wszystkim. Byłam na IP nic nie stwierdzili, tylko obecność pecherzyka. Dzis 18tc.
Może być jakiś krwiak który pękł a maleństwo ma się dobrze. Wiec jedz na IP i się nie zastanawiaj. Usg zrobią i będziesz wiedziała co i jak. Z nerwów umrzesz do piątku.
 
reklama
Do góry