reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki Dziewczyny za wsparcie, jesteście wszystkie niezastąpione ❤ jednak wszystkie piszecie o krwawieniu, które często jest spowodowane krwiakiem, a u mnie to nie jest krwawienie.. plamienia jedynie :/ nie wiem czy to lepiej, czy gorzej.. wczoraj troche bolal mnie brzuch, dzis nie.. do piątku będę leżeć plackiem i zobaczymy, dam oczywiście znać. Chyba, że coś się będzie złego działo, to pojadę na IP
Ja miałam plamienia tak jak ty i po 3 tyg powtórka i wszystko ok lekarz mi powiedział ze plamienia i krwawienia sa bardzo częste u kobiet i zeby sie tym nie stresować niepotrzebnie
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko ... Pierwszy raz się z tym spotykam więc muszę zapytać ... 23 marca miałam ostatnia punkcje , okres miałam 11 dni później , normalnie mam cykle 28 dniowe, w cyklu z punkcja wiadomo przyszedł chwilę wcześniej ( 2 dni wcześniej ) ... A teraz spóźnia mi się już 4 dzień 😱🙈 i co najgorsze nie mam żadnych objawów że zaraz przyjdzie ... No czasami chwilę poboli mnie brzuch ale nic więcej ... pierwszy raz tak mam , nie liczę na naturalsa bo to przecież niemożliwe , musiał by naprawdę stać się wielki cud .... ( Chodź w głowie krążą różne myśli 🙈) jeśli już mi się spóźniał przez tabletki albo na cyklu stymulowanym ... Ale teraz nic nie biorę , za tydzień jadę na pierwsze szczepienie więc kompletnie nic nie biorę ... Nawet przeziębiona nie jestem ani nie byłam , żadnych stresów no nic kompletnie ... 🙈 Eh... Czy któraś z was też tak miała cykl po punkcji ???
 
Ja miałam plamienia tak jak ty i po 3 tyg powtórka i wszystko ok lekarz mi powiedział ze plamienia i krwawienia sa bardzo częste u kobiet i zeby sie tym nie stresować niepotrzebnie
dokładnie ja też w szpitalu byłam tydzień w 9 tygodniu ciąży plamienia były również w 17 tygodniu. Dziś dzięki Bogu już 38 tydzień i mała nie chce wyjść mimo rozwarcia 😉pamiętaj że nasze ciążę są podwójnie zagrożone a każda z nas pewnie albo większość miała jakiej epizody z plamieniem albo krwawieniem
 
Dzis leze i plamien brak, ale leze plackiem od rana.. możliwe, że ta krew zbiera się gdzieś w środku i nie wypływa tylko dlatego, że leze?
 
Hej dziewczyny od 2 miesięcy poprawiam jakość komórek biorę ubichinol firmy swanson inofem 2 razy dziennie chela fer i witaminę C do tego omega 3 magnez witaminę d3 i metylofolian . Teraz mam zmienić inofem na miovela bo mam pcos i lekarka mówiła że lepiej będzie działać zastanawiam się czy brać coś jeszcze i czy zmienić ten ubichinol na ubichinon w zastrzykach i do tego dołożyć też selen w zastrzykach robiłam też krzywa cukrowa i insulinowa i tam jest okej. Chodź na czczo jak.mi pobierali glukometem to wyszło że mam glukoza 6.9 ale w krwi było okej. Sprawdźcie mi coś proszę
 
dokładnie ja też w szpitalu byłam tydzień w 9 tygodniu ciąży plamienia były również w 17 tygodniu. Dziś dzięki Bogu już 38 tydzień i mała nie chce wyjść mimo rozwarcia 😉pamiętaj że nasze ciążę są podwójnie zagrożone a każda z nas pewnie albo większość miała jakiej epizody z plamieniem albo krwawieniem
Jesteś w szpitalu?
 
reklama
Cześć.
W czw 28.04 miałam transfer 5 dniowej blastocysty. Wczoraj o 6 zauwazyłam na papierze jasno rozówy sluz, popoludniu brazowy. Wieczorem i dziś przy aplikacji dopochowowej luteiny rownież widzę na papierze żolto-brazowa wydzieline, brązowe resztki tabletki. Moje pytanie - czy u ktorejs z Was to się zdarzylo? Jak to się skonczylo? Okres, ciaza?
Wczesniejsze dwa nieudane transfery przebiegly tak samo, beta nie drgnela. Teraz jestem obstawiona hormonami i lekami immuno....
 
Do góry