reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny od 2 miesięcy poprawiam jakość komórek biorę ubichinol firmy swanson inofem 2 razy dziennie chela fer i witaminę C do tego omega 3 magnez witaminę d3 i metylofolian . Teraz mam zmienić inofem na miovela bo mam pcos i lekarka mówiła że lepiej będzie działać zastanawiam się czy brać coś jeszcze i czy zmienić ten ubichinol na ubichinon w zastrzykach i do tego dołożyć też selen w zastrzykach robiłam też krzywa cukrowa i insulinowa i tam jest okej. Chodź na czczo jak.mi pobierali glukometem to wyszło że mam glukoza 6.9 ale w krwi było okej. Sprawdźcie mi coś proszę
Hej też mam pco ja 3 miesiące przed procedura brałam Inozytol, NAC, wit d3 (w bardzo dużych dawkach bo najpierw 25tys a później 15tys) tran, wit K2mk7, wit E, wit A, cynk, Selen. Wychodowalam bardzo ładne komórki i oczywiście transfer udany 🙂 męża (bo u nas jest slabe nasienie)też faszerowałam selenem cynkiem, fertilman plus i wit d3🙂
 
reklama
Jesteś w szpitalu?
kochana już dwa razy byłam 😉raz dwa tygodnie temu z 3cm rozwarciem a tydzień temu z 4 cm. Wypisali mnie na majówkę miałam nadzieję że się przez te dni wukluje 🤣ale niestety 🙄jutro jadę na ktg i mam nadzieję że zapadną jakieś konkretne decyzję 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Dziewczyny mam pytanko ... Pierwszy raz się z tym spotykam więc muszę zapytać ... 23 marca miałam ostatnia punkcje , okres miałam 11 dni później , normalnie mam cykle 28 dniowe, w cyklu z punkcja wiadomo przyszedł chwilę wcześniej ( 2 dni wcześniej ) ... A teraz spóźnia mi się już 4 dzień 😱🙈 i co najgorsze nie mam żadnych objawów że zaraz przyjdzie ... No czasami chwilę poboli mnie brzuch ale nic więcej ... pierwszy raz tak mam , nie liczę na naturalsa bo to przecież niemożliwe , musiał by naprawdę stać się wielki cud .... ( Chodź w głowie krążą różne myśli 🙈) jeśli już mi się spóźniał przez tabletki albo na cyklu stymulowanym ... Ale teraz nic nie biorę , za tydzień jadę na pierwsze szczepienie więc kompletnie nic nie biorę ... Nawet przeziębiona nie jestem ani nie byłam , żadnych stresów no nic kompletnie ... 🙈 Eh... Czy któraś z was też tak miała cykl po punkcji ???
Najlepiej test zrób. Ja niestety tak miałam co się okazywało LUFT niestety i żeby wywołać to duphaston na 10 dni brałam żeby torbiel jajnika usunąć.
Ale mam nadzieje ze jesteś ta szczęściara jak niektóre z dziewczyn!!
 
Cześć.
W czw 28.04 miałam transfer 5 dniowej blastocysty. Wczoraj o 6 zauwazyłam na papierze jasno rozówy sluz, popoludniu brazowy. Wieczorem i dziś przy aplikacji dopochowowej luteiny rownież widzę na papierze żolto-brazowa wydzieline, brązowe resztki tabletki. Moje pytanie - czy u ktorejs z Was to się zdarzylo? Jak to się skonczylo? Okres, ciaza?
Wczesniejsze dwa nieudane transfery przebiegly tak samo, beta nie drgnela. Teraz jestem obstawiona hormonami i lekami immuno....
Tak miałam przy luteinę bo słabo się rozpuszcza i drażniła śluzówkę przy zakładaniu. Przeszłam na globulki i się uspokoiło.
 
Dziewczyny mam pytanko ... Pierwszy raz się z tym spotykam więc muszę zapytać ... 23 marca miałam ostatnia punkcje , okres miałam 11 dni później , normalnie mam cykle 28 dniowe, w cyklu z punkcja wiadomo przyszedł chwilę wcześniej ( 2 dni wcześniej ) ... A teraz spóźnia mi się już 4 dzień 😱🙈 i co najgorsze nie mam żadnych objawów że zaraz przyjdzie ... No czasami chwilę poboli mnie brzuch ale nic więcej ... pierwszy raz tak mam , nie liczę na naturalsa bo to przecież niemożliwe , musiał by naprawdę stać się wielki cud .... ( Chodź w głowie krążą różne myśli 🙈) jeśli już mi się spóźniał przez tabletki albo na cyklu stymulowanym ... Ale teraz nic nie biorę , za tydzień jadę na pierwsze szczepienie więc kompletnie nic nie biorę ... Nawet przeziębiona nie jestem ani nie byłam , żadnych stresów no nic kompletnie ... 🙈 Eh... Czy któraś z was też tak miała cykl po punkcji ???
Ja za każdym razem po punkcji miałam mega długie cykle, nawet 45 dni. A trochę tych punkcji miałam niestety. Oczywiście życzę ci niespodzianki w postaci naturalsa ale może się okazać, że masz po prostu po punkcji tak jak ja
 
Ja tam mam nadzieje ze będzie dobrze i ze tak jak piszą tutaj dziewczyny ze to krwią zek a z ciąża jest ok.
Kiedy masz wizytę usg??
Wizyte mam dopiero w piątek:/ dzis cały dzień leze I nie miałam plamien... nie wiem czy lezenie pomaga, czy po prostu krew nie spływa i dlatego nie ma plamien.. co wstaję do toalety, to boje się krwotoku :(
 
Dzięki Dziewczyny za wsparcie, jesteście wszystkie niezastąpione ❤ jednak wszystkie piszecie o krwawieniu, które często jest spowodowane krwiakiem, a u mnie to nie jest krwawienie.. plamienia jedynie :/ nie wiem czy to lepiej, czy gorzej.. wczoraj troche bolal mnie brzuch, dzis nie.. do piątku będę leżeć plackiem i zobaczymy, dam oczywiście znać. Chyba, że coś się będzie złego działo, to pojadę na IP
kochana ja mialam plamienie/krwawienie na przemian które zaczęło się tydzień po pozytywnej becie i trwało do 13 tygodnia, przyczyny nie było, latałam na usg jak poparzona bo się bałam że to koniec, dawki progesteronu miałam ciągle te same 2x1 duphaston i 2x200 luteina dopochwowa. Głowa do góry nie zawsze takie plamienia /krwawienia oznaczają coś złego :) niektóre kobiety tak mają po prostu. Odpoczywaj i staraj się nie stresować, a dla własnego spokoju może pójdź na usg szybciej? :)
 
reklama
Dzis leze i plamien brak, ale leze plackiem od rana.. możliwe, że ta krew zbiera się gdzieś w środku i nie wypływa tylko dlatego, że leze?

Wizyte mam dopiero w piątek:/ dzis cały dzień leze I nie miałam plamien... nie wiem czy lezenie pomaga, czy po prostu krew nie spływa i dlatego nie ma plamien.. co wstaję do toalety, to boje się krwotoku :(
Ja jak krew że mnie leciała w 6 tygodniu to nie miało znaczenia czy leżę, w WC papier też był czerwony.
Krwiak się oczyścił i z małą wszystko ok
 
Do góry