reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pamiętaj że im dłużej nie dzwonią tym lepiej 🙂 a jak się już ogólnie czujesz po punkcji?
W takim razie czekam cierpliwie :) Choć dziś syn od samego rana funduje mi taką jazdę, że nawet czas przestał mi się dłużyć 😂 Czuje się już dobrze, a nawet bardzo dobrze. Cały wtorek po powrocie z kliniki przespałam, nawet synek sam się bawił co jest normalnie niespotykane 🙆‍♀️ w środę trochę jeszcze leniuchowałam a od czwartku pracuję normalnie i czuję się dobrze. W środę jeszcze mnie bolał dół brzucha a teraz jest już oki :)
 
reklama
@Magdalena.Be Czy masz już jakieś wieści z kliniki na temat zarodków? O ile dobrze pamiętam Ty miałaś punkcję w poniedziałek i tak się zastanawiam czy już dzwonili, bo ja czekam na ten telefon i schizuje 😁
Tak, dzwonili wstępnie 3 zarodki ale ile dotrwa do mrożenia to się okaże. Mam czekać na telefon w przyszłym tygodniu.
Spodziewałam się lepszych wieści, ale co ma być to będzie.
 
W takim razie czekam cierpliwie :) Choć dziś syn od samego rana funduje mi taką jazdę, że nawet czas przestał mi się dłużyć 😂 Czuje się już dobrze, a nawet bardzo dobrze. Cały wtorek po powrocie z kliniki przespałam, nawet synek sam się bawił co jest normalnie niespotykane 🙆‍♀️ w środę trochę jeszcze leniuchowałam a od czwartku pracuję normalnie i czuję się dobrze. W środę jeszcze mnie bolał dół brzucha a teraz jest już oki :)
Dobrze ze już doszłaś do siebie 🙂 jak nie dzwonią to dobrze a w następnym tygodni same dobre wiadomości będą 🥰
 
W takim razie czekam cierpliwie :) Choć dziś syn od samego rana funduje mi taką jazdę, że nawet czas przestał mi się dłużyć 😂 Czuje się już dobrze, a nawet bardzo dobrze. Cały wtorek po powrocie z kliniki przespałam, nawet synek sam się bawił co jest normalnie niespotykane 🙆‍♀️ w środę trochę jeszcze leniuchowałam a od czwartku pracuję normalnie i czuję się dobrze. W środę jeszcze mnie bolał dół brzucha a teraz jest już oki :)
Ja na drugi dzień poszłam do roboty, ale cały czas mnie podbrzusze bolało a wczoraj przyszedł okres.
Muszę się umówić na wizytę do lekarki co dalej robimy.
 
Kwasy omega 3 i witamina D,
Specjalnej diety nie miałam, starałam się jeść więcej białka i ryb.
Z tego co dziewczyny polecały do suplementacji to koenzym q10.
Mnie lekarz kazał brać dawke 400 dziennie
Rozmawiałam z kolezanka która miała 3 punkcje
Pierwsza bez koenzymu- wynik 10 komórek, 2 zarodki
Pozostałe dwie z koenzymem po dwadzieścia kilka komórek i - po 7/8 zarodków
Gdybyście decydowali o ewentualnej kolejnej punkcji to zażywaj śmiało.

Ale trzymam bardzo mocno kciuki aby te 3 wystarczyły ❤️
 
Mnie lekarz kazał brać dawke 400 dziennie
Rozmawiałam z kolezanka która miała 3 punkcje
Pierwsza bez koenzymu- wynik 10 komórek, 2 zarodki
Pozostałe dwie z koenzymem po dwadzieścia kilka komórek i - po 7/8 zarodków
Gdybyście decydowali o ewentualnej kolejnej punkcji to zażywaj śmiało.

Ale trzymam bardzo mocno kciuki aby te 3 wystarczyły ❤️
No właśnie jest spora różnica, wolałabym już nie podchodzić do kolejnej procedury 🙄
Teraz pozostaje mi czekać i zobaczymy co wyjdzie.
Czy w ogóle dojdzie do transferu czy nie.
 
reklama
Do góry