reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pamiętam twoją stratę 😔
To ty też na grudzień masz termin? Ale będzie fajnie mieć osobę w podobnej sytuacji. Na razie staram się nie świrować i podchodzić na spokojnie zwłaszcza, że nie mam jakiś większych objawów. Musimy kochana wierzyć że tym razem wszystko się ułoży i też będę trzymała kciuki za nas✊✊
Tak, też na grudzień mam termin 😊 póki co z apki na 20.12,zobaczymy co gin we wt powie 😊 chodź na grudniowe mamy 😊 Ty masz 5tydz, a ja 5+3. Także blisko siebie 😍 jak coś to też zapraszam na priv, zawsze to raźniej 😍
 
reklama
Dziewczyny już po pobrali 31 pęcherzyków ile komórek z tego wyszli dowiem się dopiero na koniec hodowli. Mam czekać na telefon im dłużej nie dzwoniom tym lepiej. A czuje się chyba ok obudzili mnie to trochę bolał brzuch dostałam cos przeciwbolowego i jest ok ale za to wymiotowałam cała drogę do domu. Na sali leżałam jakąś godzinkę i mnie wypuścili
 
Dziewczyny już po pobrali 31 pęcherzyków ile komórek z tego wyszli dowiem się dopiero na koniec hodowli. Mam czekać na telefon im dłużej nie dzwoniom tym lepiej. A czuje się chyba ok obudzili mnie to trochę bolał brzuch dostałam cos przeciwbolowego i jest ok ale za to wymiotowałam cała drogę do domu. Na sali leżałam jakąś godzinkę i mnie wypuścili
To teraz odpoczywaj 🙂❤️ najważniejsze, że już po punkcji 🙂
 
No najgorsze mam nadzieję za mną 😘 teraz tylko czekać na telefon 🙏🙏🙏 w dzień po punkcji jadłaś normalne posiłki?
Tak, ja normalnie jadłam. Tylko, że ja w ogóle nie wymiotowałam po punkcji. Najlepiej zjeść sobie jakiś lekkostrawny posiłek🙂🙃
No najgorsze jest to czekanie na telefon. Ale narazie wrzucam na chill bo jest weekend 🙃🙂
 
Hej może się orientujecie w temacie na medipoint w depozycie wpisali mi 11 komórek jajowych czyli to znaczy że mam 11 dobrych komórek ogólnie czy że 11 zamrozili na potem?
 
Dziewczyny już po pobrali 31 pęcherzyków ile komórek z tego wyszli dowiem się dopiero na koniec hodowli. Mam czekać na telefon im dłużej nie dzwoniom tym lepiej. A czuje się chyba ok obudzili mnie to trochę bolał brzuch dostałam cos przeciwbolowego i jest ok ale za to wymiotowałam cała drogę do domu. Na sali leżałam jakąś godzinkę i mnie wypuścili
Musisz bardzo dużo pić. Ja piłam elektrolity i dużo wody. Jadłam też serek wiejski, bo podobno białko trzeba. Dużo też leżałam. każdego dnia będzie lepiej 😘
 
reklama
Do góry