reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mnie lekarz kazał brać dawke 400 dziennie
Rozmawiałam z kolezanka która miała 3 punkcje
Pierwsza bez koenzymu- wynik 10 komórek, 2 zarodki
Pozostałe dwie z koenzymem po dwadzieścia kilka komórek i - po 7/8 zarodków
Gdybyście decydowali o ewentualnej kolejnej punkcji to zażywaj śmiało.

Ale trzymam bardzo mocno kciuki aby te 3 wystarczyły ❤️
Ja na komórki brałam koenzym q10 najpierw 100 potem 300 dziennie i L-karnityne 2000. Jakiś tydzień przed punkcją miovelia nac i cały czas fertil women plus. Mąż na poprawę plemników proxeed plus i acertin dwa razy dziennie i Wit. C 3000
 
Dziewczyny czy są wśród Was dziewczyny które badały genetycznie zarodki w invicta? Chciałam się dopytać czy wszystkie macie na wynikach przebadanych zarodków taki komentarz jak wrzucam w zdjęciu? Chodzi mi o tą adnotację o konieczności diagnostyki płodu w kierunku aberracji chromosomowych. Niby mam że wyniki wszystkich 5 są prawidłowe ale jest na każdym taki komentarz.
Nie wiem czy to jest ich stały komentarz i mam się tym nie martwić czy się czegoś dopatrzyli?
A jeszcze Ci cis tam napisali??? Bo ja tak za bardzo noe rozumiem o co chodzi skoro jest prawidłowy XY LUB XX
 
reklama
Cześć dziewczyny, miło Was poznać, jestem po trzech nieudanych iui I w poniedziałek mamy spotkanie w sprawie in vitro ♡ mam 27 lat w tym roku i nie mamy zdiagnozowanej przyczyny niepłodności, starania od 2 lat, owulacje potwierdzone , miałam jeden cykl stymulowany i mialam wtedy 3 duże pęcherzyki, ale i tak nic z tego nie wyszło:) mamy bardzo higieniczny tryb życia, ale czy mogłybyście mi doradzić co dodać do swojej diety a może jakieś sprawdzone suplementy witaminki na śliczne zdrowe komórki? Miesiączkuję bez bólu, regularnie co 27 28 dni , męża nasienie sprawdzone łącznie z fragmentację, wiazanie z hialuronianem , rozszerzone też i wszystko w porządku:) Myślę że za około miesiąc, 2 miesiace podejdziemy do ivf, mogliśmy już teraz, ale chcemy jeszcze przygotować nasze ciała i głowy, na spokojnie :) jeszcze pewnie zrobimy kariotypy , nie miałam robionego amh, gdyż doktor stwierdziła że mam dużo pęcherzyków i rezerwa jest na pewno dobra? hmmm no teraz do ivf będę musiała zrobić i zobaczymy czy będzie ok ? Tak więc dołączam do Was , w poniedziałek dam Wam znać jaki jest plan działania pozdrawiam Was serdecznie !!! Dodam że jestem w invicta Gdańsk
 
Do góry