reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie. Jest tylko taki komentarz. Ale chyba wszystkim tak piszą.
Tez miałam badanie PGS ale u mnie niestety wszystkie były uszkodzone zarodki w 22 chromosomie, wiec Ci nie pomogę. Myśle ze to zalecenie jest postawione tak jak przy badaniu wolnego dna płodu ze w razie czego gdy badania obrazowe złe wychodzą wskazane jest poszerzenie diagnostyki🤷‍♀️
 
Tak, szybko właśnie.
Ale z tego co czytałam to dziewczyny po punkcji też wcześniej dostawały.
Nie wiem jak to dalej będzie z cyklem, kiedy się unormuje itd.
A nie dostałaś żadnych tabletek po punkcji? Ja mam umówioną wizytę u prof. na piątek, ale dzień po punkcji czyli od środy mam brać duphaston 2 razy dziennie przez 10 dni.
 
A nie dostałaś żadnych tabletek po punkcji? Ja mam umówioną wizytę u prof. na piątek, ale dzień po punkcji czyli od środy mam brać duphaston 2 razy dziennie przez 10 dni.
Ja właśnie nic nie dostałam a też o to pytałam.
No cóż zobaczymy co wyjdzie, narazie głównie odpoczywam bo jednak to już drugi okres w tym miesiącu. Czekam na info od embriologa i potem umowie się z lekarką.
 
reklama
Do góry