reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zespół Turnera, w Hongkongu 🥺tylko tam była mozaika czyli czesc komorek u plodu byla zdrowa a czesc chora. Tak czy tak serduszko sie zatrzymalo. To byl straszny cios dla mnie 😭 a potem info z nifty ze zdrowe dziecko bylo i ulga a kilka dni temu info ze nie i nagle tysiac mysli ze moze cos ze mna nie tak bylo czy cos.
Ale przynajmniej wiesz co sie stało, ja dowiedziałam sie w 9tc Ze serduszko przestało bić i nigdy sie nie dowiedziałam dlaczego, poroniłam w 11tc bo uznaliśmy z lekarzem ze bedziemy czekac az organizm sam sie oczyści to tez był straszny moment dla mnie bo nie spodziewałam sie ze to bedzie tak wygladac, dziewczyny pisały ze jak mocniejsza miesiączka u mnie to było jak poród a krwi wszedzie było tyle ze moja łazienka wyglądała jak rzeźnia, myslalam ze sie wykrwawie. Na szczescie szybko po tym zaszłam w ciaze i wszystko skończyło sie szczęśliwie ❤️
 
reklama
Ale przynajmniej wiesz co sie stało, ja dowiedziałam sie w 9tc Ze serduszko przestało bić i nigdy sie nie dowiedziałam dlaczego, poroniłam w 11tc bo uznaliśmy z lekarzem ze bedziemy czekac az organizm sam sie oczyści to tez był straszny moment dla mnie bo nie spodziewałam sie ze to bedzie tak wygladac, dziewczyny pisały ze jak mocniejsza miesiączka u mnie to było jak poród a krwi wszedzie było tyle ze moja łazienka wyglądała jak rzeźnia, myslalam ze sie wykrwawie. Na szczescie szybko po tym zaszłam w ciaze i wszystko skończyło sie szczęśliwie ❤️
Ja tak samo miałam jak Ty, przeżycie dramatyczne 🥺😭😭
 
Zespół Turnera, w Hongkongu 🥺tylko tam była mozaika czyli czesc komorek u plodu byla zdrowa a czesc chora. Tak czy tak serduszko sie zatrzymalo. To byl straszny cios dla mnie 😭 a potem info z nifty ze zdrowe dziecko bylo i ulga a kilka dni temu info ze nie i nagle tysiac mysli ze moze cos ze mna nie tak bylo czy cos.
A to nie jest tak ze test Nifty podstawowy bada tylko 3 choroby genetyczne - Down, Edwards i Patau??? Ja przy córce robiłam Sanko i ten badał tylko te 3???
 
Dziewczyny jak było u Was? Ile po transferze pojawiło się serduszko?
U mnie było 28 dpt. Blastka 2AB.
O kurcze a w którą stronę o ile można wiedzieć? U mnie chyba jeszcze za wcześnie żeby stwierdzić. Według okresu 5+0 dzisiaj, 17 dpt.
Musisz do terminu transferu dodać 5 dni (jak zarodek 5cio dniowy) i potem 14 dni i masz datę 1 dnia okresu. I już ci normalnie każdy kalkulator wyliczy.
 
reklama
Hej,
Dawno mnie tu nie było nie wiem czy jest jeszcze ktoś kto mnie pamięta 😊.
Ja skończyłam już starania, temat zamknięty.
Zostało mi sporo luteiny 5 opakowań całych, estrofen cały + zaczęte opakowanie luteiny, dwa opakowania luteiny podjęzykowej zaczęte + zaczęty estrofen. Nie będę już zaglądać na forum więc jeśli któraś z was jest zainteresowana odkupieniem za nie wielką sumę to prośba o maila: wiewiorkaweronika@gmail.com

Pozdrawiam i życzę wam spełnienia marzeń
 
Do góry