reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
tak Kochana brałam 3 razy dziennie estrofem raz psikalam takim sprayem lenzetto 3 razy duphaston i dwa razy cyclogest
Kurde to ja teraz nie wiem co robić. Najgorsze że oczywiście jak powiedziałam że naturalnie też mam zawsze problem z progiem to powiedziała że strasznie nie lubi jak pacjentki się tak zachowują i że za tydzień ciałko żółte przejmie tą rolę… w dodatku wszystko jest na receptę i pewnie na kolejnej wizycie tyle mi nie wypisze 🤦‍♀️
 
Kurde to ja teraz nie wiem co robić. Najgorsze że oczywiście jak powiedziałam że naturalnie też mam zawsze problem z progiem to powiedziała że strasznie nie lubi jak pacjentki się tak zachowują i że za tydzień ciałko żółte przejmie tą rolę… w dodatku wszystko jest na receptę i pewnie na kolejnej wizycie tyle mi nie wypisze 🤦‍♀️
a w którym tygodniu ciąży jesteś? Może ma inne zasady no nie wiem 🤷‍♀️
 
Troche wcześnie moim zdaniem. Moze takie ma podejście... ale jak tak to na pewno badaj proga, zeby zareagować jakby zaczelo spadac
Masakra no ale po co znowu ten stres i to latanie do tego labu… skoro ten prog mi nie zaszkodzi to dlaczego mi nie pozwala go brać. Dodam że po luteinie słabo mi wzrasta a nie chciała mi zamienić na inny…
 
Ja miałam transfer na cyklu naturalnym i nadal biorę duże ilości proga. Teraz jestem w 9 tygodniu. W czwartek mam zrobić badanie i od piątku powoli będę odstawiać.
 
Hej dziewczyny czy któraś z was plamila lub krwawiła w ciazy pomimo brania dużej ilości leków? Wiem ze w normalnej ciazy bez leków to normalne sama tak miałam i wszystko było ok ale teraz biore leki a dzisiaj pojawiło sie plamienie. Usg mam dopiero w środę i troche sie teraz martwię.
Ja krwawilam jakoś z 3 tyg temu. Krew była z podraznionej szyjki macicy właśnie od leków dopochwowych. Byłam na izbie przyjęć. A dziś przed chwilą zaplamilam, ale takie coś jak kawa z mlekiem. Rano był seksik, więc nie przejmuje się :)
Na izbie lekarka powiedziała, że takie plamienie bez bólu brzucha to nie jest powód do zmartwień :) także głowa do gory
 
reklama
Masakra no ale po co znowu ten stres i to latanie do tego labu… skoro ten prog mi nie zaszkodzi to dlaczego mi nie pozwala go brać. Dodam że po luteinie słabo mi wzrasta a nie chciała mi zamienić na inny…
Zaufaj lekarzowi. Ja już nie mogę się doczekać jak przestanę brać estrofemp, jeszcze tylko kilka dni. W Polsce jest bardzo duży nacisk na progesteron i jest mocno nadużywany nawet w naturalnych ciążach.
 
Do góry