reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Wiesz co ja miałam poronienie zatrzymane. Zanim się o tym dowiedziałam zrobiłam nifty. Kilka dni później na usg się okazało że serduszko już nie bije. Wysłałam tkanki z poronienia do badania. Jak byłam w szpitalu dostałam wynik nifty że dziecko zdrowe, kilka dni później z tkanek wyszło że była wada. Także trochę jakby straciłam te kilka tysięcy…bo wyniki przekłamany
Ale wada genetyczna czy wrodzona? Bo na NIFTY wychodza tylko choroby genetyczne Np wady serca czy inne nie wyjdą. I robiłaś to NIFTY w Polsce czy w Hongkongu? Bo ponoc te w Polsce często sa błędne dlatego nie sa ubezpieczone. Te drugie w razie takiej pomyłki wypłacają 250tys.
 
reklama
Ale wada genetyczna czy wrodzona? Bo na NIFTY wychodza tylko choroby genetyczne Np wady serca czy inne nie wyjdą. I robiłaś to NIFTY w Polsce czy w Hongkongu? Bo ponoc te w Polsce często sa błędne dlatego nie sa ubezpieczone. Te drugie w razie takiej pomyłki wypłacają 250tys.
Zespół Turnera, w Hongkongu 🥺tylko tam była mozaika czyli czesc komorek u plodu byla zdrowa a czesc chora. Tak czy tak serduszko sie zatrzymalo. To byl straszny cios dla mnie 😭 a potem info z nifty ze zdrowe dziecko bylo i ulga a kilka dni temu info ze nie i nagle tysiac mysli ze moze cos ze mna nie tak bylo czy cos.
 
Witam wszystkie staraczki i przyszłe mamy🙂
Przyszła oczekiwana miesiączka i zaczęłam już stymulacje rekovelle.
Miałam już zrobione badania hormonalne, w przyszłym tygodniu czeka mnie wizyta z anestezjologiem i kolejne usg.
Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu dowiem się kiedy punkcja.
Ja zaczynam stymulacje we wtorek 😁 jak się czujesz? Trzymam kciuki i życzę dużo zdrowych komoreczek 😁
 
Mam taka cicha nadzieje ze jutro jak zrobię jak się należy po 48 to będzie jeszcze ciut większa🥺
Ja bym sobie odpuściła robienie bety jutro. Już teraz widzisz, ze masz przyrost. Wg mnie prawidłowy, ale sprawdz kalkulatorem 🙂 na Twoim miejscu policzyła bym 48h od zrobienia ostatniego wyniku i wtedy zrobila bym ponownie badanie. Bedziesz miała jasny ogląd, a tak będziesz sie tylko stresowac czy ten przyrost jest na pewno odpowiedni 🙂🙂🙂 a kiedy lekarz kazał Co robić bete?
 
Ja bym sobie odpuściła robienie bety jutro. Już teraz widzisz, ze masz przyrost. Wg mnie prawidłowy, ale sprawdz kalkulatorem 🙂 na Twoim miejscu policzyła bym 48h od zrobienia ostatniego wyniku i wtedy zrobila bym ponownie badanie. Bedziesz miała jasny ogląd, a tak będziesz sie tylko stresowac czy ten przyrost jest na pewno odpowiedni 🙂🙂🙂 a kiedy lekarz kazał Co robić bete?
Dzięki, kazał zrobic jutro i podać wynik po 48h tylko
 
reklama
Do góry