reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
O kurcze a w którą stronę o ile można wiedzieć? U mnie chyba jeszcze za wcześnie żeby stwierdzić. Według okresu 5+0 dzisiaj, 17 dpt.
Widze ze bedziemy rodzic podobnie u mnie Zaczął sie 8t ale na usg ide dopiero w przyszłym tyg w środę lub czwartek bo nie chce za często latac wiec stwierdziłam ze jak juz bedzie miał 8t to na bank bedzie serduszko. I jak wszystko bedzie ok to potem za 2 tyg zrobie NIFTY zeby wiedzieć czy dzidzia zdrowa No i czy to chłopiec czy dziewczynka 😉 jednak fajnie jest wiedzieć mozna juz wtedy zacząć myslec o imieniu i wyprawce.
 
O kurcze a w którą stronę o ile można wiedzieć? U mnie chyba jeszcze za wcześnie żeby stwierdzić. Według okresu 5+0 dzisiaj, 17 dpt.
Wg usg było starsze o 7 dni , juz na 1 usg w 21dpt taki wiek mi podal lekarz czyli wtedy rowno 6 tc i Na prenatalnych tez potwierdził datę porodu wg wieku z usg:) no i tez juz było wtedy serduszko jak cos :)
 
Widze ze bedziemy rodzic podobnie u mnie Zaczął sie 8t ale na usg ide dopiero w przyszłym tyg w środę lub czwartek bo nie chce za często latac wiec stwierdziłam ze jak juz bedzie miał 8t to na bank bedzie serduszko. I jak wszystko bedzie ok to potem za 2 tyg zrobie NIFTY zeby wiedzieć czy dzidzia zdrowa No i czy to chłopiec czy dziewczynka 😉 jednak fajnie jest wiedzieć mozna juz wtedy zacząć myslec o imieniu i wyprawce.
Aa to nie tak podobnie jak już masz 8 t :) ja dopiero 5. No ja się też próbuję nastawić pozytywnie. Musi kiedyś wyjść to słoneczko. Także 🙏✊✊
Ja miałam badania genetyczne zarodków także płeć mogłabym sprawdzić ale do czasu serduszka nic nie planuję. Już jak Pani Doktor wybierała zarodek to powiedziałam że nie chcę wybierać niech ona decyduje. Obojętne mi czy chłopczyk czy dziewczynka. A ja akurat z nifty mam złe wspomnienia więc tym razem chyba sobie daruję. A na pewno nie na wczesnym etapie.
Gratulacje że się udało 😘
Wg usg było starsze o 7 dni , juz na 1 usg w 21dpt taki wiek mi podal lekarz czyli wtedy rowno 6 tc i Na prenatalnych tez potwierdził datę porodu wg wieku z usg:) no i tez juz było wtedy serduszko jak cos :)
No to super :) fajnie się u Ciebie złożyło :) też bym już chciała ujrzeć to serduszko.
 
Aa to nie tak podobnie jak już masz 8 t :) ja dopiero 5. No ja się też próbuję nastawić pozytywnie. Musi kiedyś wyjść to słoneczko. Także 🙏✊✊
Ja miałam badania genetyczne zarodków także płeć mogłabym sprawdzić ale do czasu serduszka nic nie planuję. Już jak Pani Doktor wybierała zarodek to powiedziałam że nie chcę wybierać niech ona decyduje. Obojętne mi czy chłopczyk czy dziewczynka. A ja akurat z nifty mam złe wspomnienia więc tym razem chyba sobie daruję. A na pewno nie na wczesnym etapie.
Gratulacje że się udało 😘

No to super :) fajnie się u Ciebie złożyło :) też bym już chciała ujrzeć to serduszko.
A czemu masz Złe doświadczenia z NIFTY?
 
A czemu masz Złe doświadczenia z NIFTY?
Wiesz co ja miałam poronienie zatrzymane. Zanim się o tym dowiedziałam zrobiłam nifty. Kilka dni później na usg się okazało że serduszko już nie bije. Wysłałam tkanki z poronienia do badania. Jak byłam w szpitalu dostałam wynik nifty że dziecko zdrowe, kilka dni później z tkanek wyszło że była wada. Także trochę jakby straciłam te kilka tysięcy…bo wyniki przekłamany
 
Witam wszystkie staraczki i przyszłe mamy🙂
Przyszła oczekiwana miesiączka i zaczęłam już stymulacje rekovelle.
Miałam już zrobione badania hormonalne, w przyszłym tygodniu czeka mnie wizyta z anestezjologiem i kolejne usg.
Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu dowiem się kiedy punkcja.
 
Witam wszystkie staraczki i przyszłe mamy🙂
Przyszła oczekiwana miesiączka i zaczęłam już stymulacje rekovelle.
Miałam już zrobione badania hormonalne, w przyszłym tygodniu czeka mnie wizyta z anestezjologiem i kolejne usg.
Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu dowiem się kiedy punkcja.
Trzymam kciuki!✊✊✊
Ja jestem po pierwszym tygodniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych 😁
 
reklama
Do góry