reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny możecie mnie albo nie pamiętać albo nie znać, ale swojego czasu prowadziłam tu kalendarz :) po kilku procedurach i transferach udało mi się zajść w ciążę urodzić moja miłość Natalke, 20.03 minie rok. Przyczyną mojej niepłodności były całkowicie obydwa niedrozne jajowody. Tak mam wpisane w karcie NIEDROZNE OBUSTRONNIE JAJOWODY, WIELOKROTNIE DIAGNOZOWANE. dzisiaj chciałam wamnprzeddtawic swoją drugą miłość:) BASIE Nasz cud z którą zaszłam w naturalną ciążę przy niedroznych jajowodach 3 miesiące po porodzie hehehe. Basia również urodzona przez cc w Matce Polce w łodzi. Kochane zawsze trzeba mieć wiarę i walczyć:) oddaje z przyjemnością swój brzuszek :)
Śliczna jest 😍😍😍 gratuluję!!
 
Czy któraś z Was się zna ? Co mówią te wyniki 🤔
 

Załączniki

  • Screenshot_20220311-181459.png
    Screenshot_20220311-181459.png
    28,5 KB · Wyświetleń: 72
  • Screenshot_20220311-181524.png
    Screenshot_20220311-181524.png
    26,3 KB · Wyświetleń: 77
  • Screenshot_20220311-181538.png
    Screenshot_20220311-181538.png
    25,1 KB · Wyświetleń: 73
Hej dziewczynki mam pytanie kiedy mówiłyście swojej rodzinie o ciąży? 🙂
Co do tej soli to ja zawsze lubiłam dużo solić ale odkąd jestem w ciąży to lubię jeszcze bardziej 😀
 
Dziewczyny, czy któraś z Was była na długim protokole bez leków antykoncepcyjnych? Ja dostałam tylko zastrzyki (gonapeptyl) żeby wyciszyć przysadkę, a później mamy zacząć stymulację. Zastanawiam się kiedy włącza się leki, a kiedy nie.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was była na długim protokole bez leków antykoncepcyjnych? Ja dostałam tylko zastrzyki (gonapeptyl) żeby wyciszyć przysadkę, a później mamy zacząć stymulację. Zastanawiam się kiedy włącza się leki, a kiedy nie.
Ja miałam Gonapeptyl od 1 dc. Później sprawdziłam progesteron i estradiol i jsk wartości były odpowiednie to włączyliśmy Mensinorm i Bemfola.
 
Ja miałam Gonapeptyl od 1 dc. Później sprawdziłam progesteron i estradiol i jsk wartości były odpowiednie to włączyliśmy Mensinorm i Bemfola.
No patrz, a ja mam zrobić proga 24 dnia cyklu i jak będzie ok (chyba taki jak powinien być po owulce) to mam zacząć się kłuć. Co lekarz to inna kombinacja :) A powiedz mi, ile u Ciebie trwał ten długi protokół?
 
No patrz, a ja mam zrobić proga 24 dnia cyklu i jak będzie ok (chyba taki jak powinien być po owulce) to mam zacząć się kłuć. Co lekarz to inna kombinacja :) A powiedz mi, ile u Ciebie trwał ten długi protokół?
To nie był długi protokół, bo zaczęłam z 1 dc. W 2 dc zrobiłam badanie i okazało się ze mam wysoko hormony, i dopiero w 6 dc zaczęłam Mensinorm i Bemfola. Później podglad i przedłużanie przyjmowania leków, chyba dopiero w 20 dc miałam punkcję.
W drugiej stymulacji tez zaczęłam od Gonspeptylu w 1 dc a w 3 dc zaczęłam Bemfola i Menopur. Nie badałam badałam już hormonów bo wcześniejszy cykl miałam na tabletkach antykoncepcyjnych.
Punkcja była w 15 dc.
 
To nie był długi protokół, bo zaczęłam z 1 dc. W 2 dc zrobiłam badanie i okazało się ze mam wysoko hormony, i dopiero w 6 dc zaczęłam Mensinorm i Bemfola. Później podglad i przedłużanie przyjmowania leków, chyba dopiero w 20 dc miałam punkcję.
W drugiej stymulacji tez zaczęłam od Gonspeptylu w 1 dc a w 3 dc zaczęłam Bemfola i Menopur. Nie badałam badałam już hormonów bo wcześniejszy cykl miałam na tabletkach antykoncepcyjnych.
Punkcja była w 15 dc.
To ja jestem na jakimś krótkim z wyciszeniem chyba. Zaczynam w jednym cyklu po owu, a kończę w drugim. Ciężko sie połapać :)
 
reklama
Do góry