reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja solę normalnie. Ale ja unikam tylko surowych ryb. A tak jem wszystko jak zawsze.
Ja sole też normalnie, ale zauważyłam że jak coś jest bardziej słone czy tluste to od razu mdłości... Więc będę unikać jednak takich rzeczy
A reszta to takie oczywistości czyli surowe ryby, mięso, kiełbasy z surowego mięsa
 
Ja sole też normalnie, ale zauważyłam że jak coś jest bardziej słone czy tluste to od razu mdłości... Więc będę unikać jednak takich rzeczy
A reszta to takie oczywistości czyli surowe ryby, mięso, kiełbasy z surowego mięsa
Dzis doczytalam ze salami jest z surowego. Czlowiek sie ciagle uczy 🙈
 
Ja też niby mało sole, prawie wcale. ale dzisiaj szukałam w sklepie zdrowej przekąski. I zadowolona znalazłam warzywne chipsy. A w nich też jest sól.. I nie wiem, czy mogę takie czy nie bardzo 🙈
Mysle, ze chyba tej soli nie jest tak duzo, zeby byly zabronione.. jak nie zjesz kilograma na raz to chyba ok ;)
 
Dziewczyny możecie mnie albo nie pamiętać albo nie znać, ale swojego czasu prowadziłam tu kalendarz :) po kilku procedurach i transferach udało mi się zajść w ciążę urodzić moja miłość Natalke, 20.03 minie rok. Przyczyną mojej niepłodności były całkowicie obydwa niedrozne jajowody. Tak mam wpisane w karcie NIEDROZNE OBUSTRONNIE JAJOWODY, WIELOKROTNIE DIAGNOZOWANE. dzisiaj chciałam wamnprzeddtawic swoją drugą miłość:) BASIE Nasz cud z którą zaszłam w naturalną ciążę przy niedroznych jajowodach 3 miesiące po porodzie hehehe. Basia również urodzona przez cc w Matce Polce w łodzi. Kochane zawsze trzeba mieć wiarę i walczyć:) oddaje z przyjemnością swój brzuszek :)
Kochana gratuluje z całego serca drugiej księżniczki ❤️❤️❤️ cudowna jest , Natalka pewnie będzie zakochana w małej ... Mama żywa lalke jej przyniesie 😍😍😍🙈 Oj tatuś będzie biedny jak młode podrosną 🤣🤣🙈 dużo zdrówka dla was dziewczyny 😘😘❤️
 
reklama
Ja sole też normalnie, ale zauważyłam że jak coś jest bardziej słone czy tluste to od razu mdłości... Więc będę unikać jednak takich rzeczy
A reszta to takie oczywistości czyli surowe ryby, mięso, kiełbasy z surowego mięsa
A bo ja nie mam mdłości [emoji846] jak się zaczną (mam nadzieję, że nie) to może przestanę solić [emoji846]
 
Do góry