reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardzo rzadko sie zdarzało, że przy okresie bolały plecy. Ten moj ból to taki dziwny jest, bo promieniuje mi do kolana i kostki.. boję się czy to nie rwa kulszowa. Ja przetrwam wszystko, tylko boję się o dziecko
Mi zawsze ból z macicy promieniuje do nóg.
Może to z powodu takiego, ze macica się rozciaga
 
Hej dziewczynki. Jak Wam mija sobota? Ja dziś na zmiane leze i cos robie. Co cos ogarne to jestem tak zmęczona, ze musze sie na chwile polozyc ;) nawet dzis mnie nie mdli, moze dlatego, ze staram sie jesc w niewielkich odstepach czasowych.
 
Hej dziewczynki. Jak Wam mija sobota? Ja dziś na zmiane leze i cos robie. Co cos ogarne to jestem tak zmęczona, ze musze sie na chwile polozyc ;) nawet dzis mnie nie mdli, moze dlatego, ze staram sie jesc w niewielkich odstepach czasowych.
Ja siedzę na zajęciach z tematu profilaktyki wypalenia zawodowego 😁
 
reklama
A mnie przestały boleć piersi 😭😭😭 jeszcze rano nie mogłam dotknąć, a teraz nic😢😢 Mogłabym gnieść i nie czuję nic. Mam złe przeczucie.
 
Do góry