reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny pytanie. Ja wiem, ze mam noge w ortezie i spedzam wiekszosc czasu przez to na siedzaco. Ale po poludniu stwierdzilam, ze cos posprzatam trochę w kuchni na blatach. Takie wiecie, oproznianie zmywarki, mycie jakiś talerzy. I powiem Wam, ze tak STRASZNIE sie zmeczylam, ze az mi sie w glowie zakrecilo.. serce bilo mi jak szalone. Oczywiscie mdli mnie calymi dniami, troche boli brzuch. Ale czy to normalne? Tez sie tak meczycie? Wieczorem to juz tylko moglabym lezec...
 
Aaaaaa melduje że pierwszy zastrzyk za mną 💪💪 i wiecie co ... Zapomniałam jakie to bolesne jest 😔 trzy razy igłę zmieniałam bo się w zrosty wbijalam , aż się boje co to będzie jak dojdzie mi kolejny zastrzyk ... Chyba zacznę sobie w czoło wbijać 🤣🤣🤣🙈 w udo sama nie dam rady ... Za bardzo się boje , a mężowi nie dam 🙈 widziałam kiedyś ta radość w jego oczach jak miał mi pierwszy zastrzyk w życiu zrobić ... Tzn. to może nie była radość ... Te oczy mówiły więcej niż tysiąc słów ... 🙈 Po 15 minutach jak siedziałam na wannie i zastanawiałam się czy go zrobić on przyszedł i powiedział , kochanie daj ja Ci zrobię ten zastrzyk ... Nie minęły 3 sekundy jak sama po tym zrobiłam 🤣🤣🤣🤣🙈 nie powiem bo jest opiekuńczy ... Po dzisiejszym zastrzyku jak zaczęło piec bo lek się rozprowadzał to kazał mi leżeć , wszystko zrobił za mnie i nawet z psem sam wyszedł ( chodź zawsze wieczorkiem robimy sobie spacer z psiakiem po osiedlu ... Dziś poszedł sam 😱)
 
Dziewczyny pytanie. Ja wiem, ze mam noge w ortezie i spedzam wiekszosc czasu przez to na siedzaco. Ale po poludniu stwierdzilam, ze cos posprzatam trochę w kuchni na blatach. Takie wiecie, oproznianie zmywarki, mycie jakiś talerzy. I powiem Wam, ze tak STRASZNIE sie zmeczylam, ze az mi sie w glowie zakrecilo.. serce bilo mi jak szalone. Oczywiscie mdli mnie calymi dniami, troche boli brzuch. Ale czy to normalne? Tez sie tak meczycie? Wieczorem to juz tylko moglabym lezec...
Ja jestem dopiero 10dpt i już się mega mecze. Najgorsze jest wchodzenie po schodach na 4 piętro 🙈
 
reklama
Do góry