reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Heeej,
Czy ktoras z Was moze testuje po swietach?
Ja mialam 23 grudnia transfer i dopiero 30 testuje, myslalam ze w swieta latwiej bedzie odciac sie myslami ale jednak chyba sie nie da , ciagle czekam i czekam na czwartek, zaraz zaczne pewnie doszukiwac sie objawow 😛😛
Ja mam 28.12 robić betę ale niespieszno mi. Nie wiem czy dźwignę w tym roku jeszcze jedną porażkę, zwłaszcza że niewiele pomysłów co dalej. Myśle że mój lekarz już nie ma pomysłów zreszta ja tez, a został mi jeden zarodek. Tyle że szkoda go skoro nic się nie zmienia. Zupełnie nie mam siły na to betowanie :((((
 
Ja mam 28.12 robić betę ale niespieszno mi. Nie wiem czy dźwignę w tym roku jeszcze jedną porażkę, zwłaszcza że niewiele pomysłów co dalej. Myśle że mój lekarz już nie ma pomysłów zreszta ja tez, a został mi jeden zarodek. Tyle że szkoda go skoro nic się nie zmienia. Zupełnie nie mam siły na to betowanie :((((
Będzie dobrze, ja jestem pozytywnie nastawiona mimo, że została nam ostatnia próbka nasienia, kto to wszystko wytrzyma jak nie my😊
 
Ja mam 28.12 robić betę ale niespieszno mi. Nie wiem czy dźwignę w tym roku jeszcze jedną porażkę, zwłaszcza że niewiele pomysłów co dalej. Myśle że mój lekarz już nie ma pomysłów zreszta ja tez, a został mi jeden zarodek. Tyle że szkoda go skoro nic się nie zmienia. Zupełnie nie mam siły na to betowanie :((((
Trzymam mocno kciuki zeby sie teraz udalo:) :) ✊✊✊Ja mam podobnie, to moja 3 procedura w tym 2 transfer, nie mamy wiecej zarodków wiec jak ten sie nie powiedzie to jedynie komorka dawczyni mi zostaje, a staram sie nie nastawiac ani pozytywnie ani negatywnie ale mi to nie wychodzi bo mam co godzine zmiany nastroju i albo mysle ze super teraz sie uda a za chwile wyobrazam sobie jak kolejna zerowa beta i rozpacz..
 
Moim zdaniem to bardzo dobry wynik bety i proga jak na 9dpt 4dniowego zarodka ! Ale tak jak Ci powiedzieli -wazne są przyrosty bo to one świadczą o prawidłowym rozwoju (zazwyczaj) .zbadaj przyrost w środę i będzie wszystko jasne .gratuluję po cichutku [emoji8]
Właśnie dostalam wyniki beta 99, protestem 40, nie wiem co o tym myśleć zadzwoniłam do kliniki, to powiedziano mi, że te wyniki nic nie oznaczają, że za dwa dni mam ponowic i że jak będą proporcjonalnie rosły to jest dobrze, co Wy o tym myślicie?
 
reklama
Właśnie dostalam wyniki beta 99, protestem 40, nie wiem co o tym myśleć zadzwoniłam do kliniki, to powiedziano mi, że te wyniki nic nie oznaczają, że za dwa dni mam ponowic i że jak będą proporcjonalnie rosły to jest dobrze, co Wy o tym myślicie?
Ja dla mnie to bardzo obiecująco wygląda 👍🙂 trzymam kciuki za piękny przyrost
 
Do góry