reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny już mi trochę ta moja depresja związana ze słabymi zarodkami minęła. Trzeba mieć nadzieję do końca i wierzyć w maluszki 😍 Tym bardziej, że czytałam, że zarodek 2ab na serio ma szansę na ciążę. No może z tymi 1ab nie jest aż tak różowo, ale nigdy nie można wątpić!!!! Nawet tutaj zdarzały się ciążę z gorszych zarodków niż u mnie 😍😍
 
Dziewczyny już mi trochę ta moja depresja związana ze słabymi zarodkami minęła. Trzeba mieć nadzieję do końca i wierzyć w maluszki 😍 Tym bardziej, że czytałam, że zarodek 2ab na serio ma szansę na ciążę. No może z tymi 1ab nie jest aż tak różowo, ale nigdy nie można wątpić!!!! Nawet tutaj zdarzały się ciążę z gorszych zarodków niż u mnie 😍😍
Dokładnie, trzeba wierzyć że będzie dobrze bo w końcu po to walczymy żeby zwyciężyć ❤️😉 z tego co pamiętam to margatetka25 też miała teoretycznie słabsze zarodki podane i teraz ma bliźniaki ❤️😉
 
Cześć dziewczyny nie wytrzymałam i kupiłam w aptece 4 testy, 5dni po transferze nic, kolejnego bardzo blada kreseczka z lupą trzeba było patrzeć a dzisiaj już bardziej widoczna😊 mam nadzieję, że jutro będzie wyraźna😊😊 nastawiam się na sukces, we wtorek zrobię bete i mam nadzieję, że się nie rozczaruje, bo po inseminacji nieudanej też test wyszedł mi prawidłowy
 
Cześć dziewczyny nie wytrzymałam i kupiłam w aptece 4 testy, 5dni po transferze nic, kolejnego bardzo blada kreseczka z lupą trzeba było patrzeć a dzisiaj już bardziej widoczna[emoji4] mam nadzieję, że jutro będzie wyraźna[emoji4][emoji4] nastawiam się na sukces, we wtorek zrobię bete i mam nadzieję, że się nie rozczaruje, bo po inseminacji nieudanej też test wyszedł mi prawidłowy
Trzymam kciuki, żeby teraz skończyło się wszystko dobrze[emoji3059]
 
Dziewczyny już mi trochę ta moja depresja związana ze słabymi zarodkami minęła. Trzeba mieć nadzieję do końca i wierzyć w maluszki 😍 Tym bardziej, że czytałam, że zarodek 2ab na serio ma szansę na ciążę. No może z tymi 1ab nie jest aż tak różowo, ale nigdy nie można wątpić!!!! Nawet tutaj zdarzały się ciążę z gorszych zarodków niż u mnie 😍😍
Kiedys pytałam znanej Pani embriolog na insta o mój zarodek którego zabieram za 3 tygodnie 423 ...
Dr mówił że słaby ,że słabe szanse
Lecz Pani oznajmiła mi że zarodki o bardzo dobrej morfologii ciąży mogą nie dać a te słabe dadzą
Więc trzeba dać szansę każdemu zarodkowi ...nie wiesz kiedy życie cię zaskoczy 🥰🥰
 
Heeej,
Czy ktoras z Was moze testuje po swietach?
Ja mialam 23 grudnia transfer i dopiero 30 testuje, myslalam ze w swieta latwiej bedzie odciac sie myslami ale jednak chyba sie nie da , ciagle czekam i czekam na czwartek, zaraz zaczne pewnie doszukiwac sie objawow 😛😛
 
reklama
Heeej,
Czy ktoras z Was moze testuje po swietach?
Ja mialam 23 grudnia transfer i dopiero 30 testuje, myslalam ze w swieta latwiej bedzie odciac sie myslami ale jednak chyba sie nie da , ciagle czekam i czekam na czwartek, zaraz zaczne pewnie doszukiwac sie objawow 😛😛
Ja miałeam transfer 18, testować pojadę juto mimo teg,o że klinika kazała wwe wtorek, ale nie wytrzymam ani jednego dnia dłużej 😊
 
Do góry