reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny, jestem już po USG i bije mocno jedno ❤️. Dziś 26 dpt. Cieszę się, chociaż trochę zmartwiło mnie to, że zarodek ma 3.5 mm i wskazuję mi 6.0 tygodnia. Licząc dzień transferu i moją ostatnią miesiączkę 8.11 wskazuje mi 6.3. Lekarz kazał mi się tym nie przejmować i mówi, że jest ok ale czy na pewno 🤷‍♀️🤷‍♀️moja beta wystartowała dosyć szybko i wysoko więc liczyłam, że zarodek też będzie rósł szybko.
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem już po USG i bije mocno jedno [emoji3590]. Dziś 26 dpt. Cieszę się, chociaż trochę zmartwiło mnie to, że zarodek ma 3.5 mm i wskazuję mi 6.0 tygodnia. Licząc dzień transferu i moją ostatnią miesiączkę 8.11 wskazuje mi 6.3. Lekarz kazał mi się tym nie przejmować i mówi, że jest ok ale czy na pewno [emoji2368][emoji2368]moja beta wystartowała dosyć szybko i wysoko więc liczyłam, że zarodek też będzie rósł szybko.
Kochana ,on się w swoim tempie rozwija! Gratuluję [emoji3531]
 
Kochana ,on się w swoim tempie rozwija! Gratuluję [emoji3531]
Ok, dziękuję za informację 🙂 będę czekać na rozwój sytuacji, bo i tak nie mam na nic wpływu. Póki co odpuszczam, nie będę się zamartwiać, przeliczać, dni i cm dziecka. Jestem już zmęczona pewnymi rzeczami.....Mamy zresztą 2 blastki po Pgta. Lekarz pytał się, co my teraz zrobimy z nimi? 😁Noż kuźwa nie wiemy 🙈lekarz kazał zabierać, a ja do niego, Panie, niech Pan zobaczy na rocznik 🤣
 
Ok, dziękuję za informację 🙂 będę czekać na rozwój sytuacji, bo i tak nie mam na nic wpływu. Póki co odpuszczam, nie będę się zamartwiać, przeliczać, dni i cm dziecka. Jestem już zmęczona pewnymi rzeczami.....Mamy zresztą 2 blastki po Pgta. Lekarz pytał się, co my teraz zrobimy z nimi? 😁Noż kuźwa nie wiemy 🙈lekarz kazał zabierać, a ja do niego, Panie, niech Pan zobaczy na rocznik 🤣
Gratuluje❤️❤️❤️
Jestem tydzien za Toba, za tydzien bede miec usg i ciekawa tez jestem czy bedzie juz 💓
I tez mam jeszcze 2 zarodki po pgs:)

Wszystkie urodzisz SPOKOJNIE🥰🥰🥰
Zdrowej, nudnej ciazy Wam zycze💓
 
Hej dziewczyny, jestem już po USG i bije mocno jedno ❤️. Dziś 26 dpt. Cieszę się, chociaż trochę zmartwiło mnie to, że zarodek ma 3.5 mm i wskazuję mi 6.0 tygodnia. Licząc dzień transferu i moją ostatnią miesiączkę 8.11 wskazuje mi 6.3. Lekarz kazał mi się tym nie przejmować i mówi, że jest ok ale czy na pewno 🤷‍♀️🤷‍♀️moja beta wystartowała dosyć szybko i wysoko więc liczyłam, że zarodek też będzie rósł szybko.
To super prezent na swieta :) ❤️
 
Dziewczyny, czy którejś udało się ostanio dostać Prolutex? Bo ja wszędzie sprawdzałam i pół rodziny po wsiach ale nie ma do połowy stycznia. Pytanie czy komuś się udało jakoś niedawno?
 
reklama
Dziewczyny, czy którejś udało się ostanio dostać Prolutex? Bo ja wszędzie sprawdzałam i pół rodziny po wsiach ale nie ma do połowy stycznia. Pytanie czy komuś się udało jakoś niedawno?
Ktomalek.pl jak i gdziepolek.pl mowia ze sa tylko jakies sztuki w Olsztynie i Gryficach?
Moze zadzwon albo podejdz do DOZ APTEKI niech Ci Pani sprawdzi w ktorej ich aptecej jest. Tam mozesz na dwa dni zarezerwowac i odebrac. A jak tam nie ma to pewnie sa braki….:(
 
Do góry