reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A po którym podejściu Wam się udało? My zdecydowaliśmy się na jony wapnia, nie wiem czy tak to sie nazywa, ale zaproponowali nam cos na poprawe lepkości przed transferem i nie wzięliśmy i teraz zaluje
 
U mnie 3 dpt beta 26 ale stwierdziłam że to napewno jeszcze połowa ovitrelle który brałam w dniu transferu. 7 dpt beta 149 i wtedy lekarz mówi do mnie, nie chcę Pani starszyc ale wygląda mi to na bliźniaki😆 w sumie nie byłam mocno zdziwiona bo w końcu transferowalismy dwie blastki 😁 10 dpt beta 432, wtedy już byłam pewna że to bliźniaki ❤️😉
Gratulacje 😊 jak się czyta wpis to człowiek sam się do siebie śmieje 😆
 
U mnie 3 dpt beta 26 ale stwierdziłam że to napewno jeszcze połowa ovitrelle który brałam w dniu transferu. 7 dpt beta 149 i wtedy lekarz mówi do mnie, nie chcę Pani starszyc ale wygląda mi to na bliźniaki😆 w sumie nie byłam mocno zdziwiona bo w końcu transferowalismy dwie blastki 😁 10 dpt beta 432, wtedy już byłam pewna że to bliźniaki ❤️😉
U mnie jutro okaże się, czy sama nie będę w ciąży bliźniaczej.. pamiętam, że miałam betę trochę wyższą niż Ty🤦‍♀️ a w 12 dp miałam prawie 1200🙈 zresztą zobaczymy, czy ktoś tam w ogóle jest 😁
 
Przyszły moje wyniki receptywnosci endometrium, ale nic mądrego z nich nie wywnioskuję. Komórki NK w widelkach norm. Mam napisane, że w 5 dpo endometrium adekwatne do obrazu klinicznego, ale w 7 dpo jest już zbyt dojrzałe jak na czas po owulacji. Zobaczymy co powie lakarz, mam nadzieję na transfer w styczniu.
Ja to tak rozumiem,ze w 5 dpo twoje endo jest grube odpowiednio do czasu,a juz w 7 zaczyna zapierdalac( tak jak moje) 😅czyli musisz miec transfer szybciej zrobiony,bo wyglada na to ze endo szybko rosnio i otwiera sie tez szybciej okno implantacyjne.Czyli trzeba miec na nie mega oko i nie daj sobie wmowic,ze to nie wazne.
 
Cześć dziewczyny, zaraz ruszamy do kliniki. Transfer 13:30 choć z moim szczęściem będę na końcu i wtedy wycelować w picie wody ciężka sprawa 🤣 Przy okazji miałam się oczywiście nie stresować ale pies się w nocy pochorował wiec niestresowanie poszło w odstawke. No ale co ma być to będzie! Jakieś złote rady przed samym transferem?
Kochana,na zdjeciu moj transfer ze zeszlego roku z 21.12 o godz 12 .Wysylam wszystkie bakterie i wirusy ciazowe,niech cie opanuja od stop do glow i zostana na kolejne 9 miesiecy.
To moj cud .❤🧡💛💚
 

Załączniki

  • 20211216_160629.jpg
    20211216_160629.jpg
    911,2 KB · Wyświetleń: 72
Ale w dwóch miejscach jednocześnie mogę słyszeć to samo serduszko? Aż mi się wierzyć nie chce.. Może gdyby dziecko było większe ale teraz jest malutkie..
Detektor ma zasieg ilus cm ,tyle ze raz mozesz slyszec lepiej a raz gorzej,ale to pewno ciagle to samo serduszko.Ja przy blizniakach mialam na dwoch koncach brzucha.😆
 
No właśnie ja to rozumiem dokładnie tak jak Ty dlatego nie wiem czemu miałam podawane zarodki później .2ostatnie transfery były właśnie tak przeprowadzone ,nie doszło nawet do zagnieżdżenia mimo wszystkich dodatków ,accofilu,scrachingu i przebadanych zarodków . Też mam za sobą 4 ciążę naturalne -poronione i jedna podroniona po ivf po podaniu zarodka w 5dobie . No a doktor nie potrafi mi wytłumaczyć . .
Do jakiej chodzisz?
 
reklama
Do góry