reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. Musiałam sobie zrobić przerwę od forum. Powoli wracamy do dalszych działań, tzn. czekam na okres i rozpoczynamy przygotowania do transferu ( o ile wszystko nie wypadnie w terminie świąt 🤦‍♀️). I mam do Was pytanie: czy ktoś przyjmował doustny estrofen dopochwowo przez transferem ?
Tak lepiej się wchłania
 
reklama
Jak się czujesz ?Transferowalas blastke ? Którego dnia wypadł Ci transfer ? Pytam bo już lada moment i też podchodzę na cyklu naturalnym
A czuję się normalnie. Nic mi nie dolega. Dzisiaj 3 dpt. A transfer mi wypadł 19 dc teraz na cyklu naturalnym. Tak blastka 5.2.2.
Jak miałam na sztucznym cyklu to wypadł mi w 17 dc.
Trzymam kciuki za Ciebie.
 
Cześć dziewczyny!
Udzielałam się tu jakieś 3 lata temu jak byłam w trakcie pierwszej procedury. Na dzień dzisiejszy jestem po trzeciej 🥺
Po ostatniej nie mieliśmy nawet zarodka (przestał się rozwijać w trzeciej dobie)
Łącznie miałam 3 transfery i żaden nieudany. Teraz czeka mnie wszystko od początku, ale muszę poprawić jakość moich jajek (mam 35 lat)
Co polecacie? Jest coś sprawdzonego? Jakie suplementy, witaminy?
Brałam już: Ovarin, Wit. c, d, e, selen, koenzym q10, olej z czarnuszki, sok pomidorowy.
 
Cześć dziewczyny!
Udzielałam się tu jakieś 3 lata temu jak byłam w trakcie pierwszej procedury. Na dzień dzisiejszy jestem po trzeciej 🥺
Po ostatniej nie mieliśmy nawet zarodka (przestał się rozwijać w trzeciej dobie)
Łącznie miałam 3 transfery i żaden nieudany. Teraz czeka mnie wszystko od początku, ale muszę poprawić jakość moich jajek (mam 35 lat)
Co polecacie? Jest coś sprawdzonego? Jakie suplementy, witaminy?
Brałam już: Ovarin, Wit. c, d, e, selen, koenzym q10, olej z czarnuszki, sok pomidorowy.
Ja brałam jeszcze l karnitynę
 
Cześć dziewczyny!
Udzielałam się tu jakieś 3 lata temu jak byłam w trakcie pierwszej procedury. Na dzień dzisiejszy jestem po trzeciej 🥺
Po ostatniej nie mieliśmy nawet zarodka (przestał się rozwijać w trzeciej dobie)
Łącznie miałam 3 transfery i żaden nieudany. Teraz czeka mnie wszystko od początku, ale muszę poprawić jakość moich jajek (mam 35 lat)
Co polecacie? Jest coś sprawdzonego? Jakie suplementy, witaminy?
Brałam już: Ovarin, Wit. c, d, e, selen, koenzym q10, olej z czarnuszki, sok pomidorowy.
Hej, ja brałam jeszcze l-karnityne 1500, dużo kwasów tłuszczowych Omega 3,pilam olej lniany, zestaw witamin dla kobiet ciąży, generalnie brałam wysokie dawki antyoksydantów, bo chyba one są najważniejsze. Miałam 2 stymulacje, do pierwszej nie przygotowywałam się specjalnie, do drugiej ruszylismy obstawieni lekami. W pierwszej stymulacji mniej się zaplodniło, było kilka zdegenerowanych. W drugiej nie było ani jednej komórki zdegenerowane na 24, jajka ładniejsze i więcej się zaplodniło. Nie wiem czy to zasługa leków 🤷‍♀️ale w obu stymulacjach z wszystkich zaplodnionych komórek powstawały zarodki, które degenerowaly się dopiero w 5 czy 6 dobie. Zawsze w 3 dobie miałam komplet, więc embriolodzy twierdzili, że powodem jest raczej czynnik męski, że one degenerują się na późniejszym etapie. Mimo wszystko po przebadaniu zarodków z 1 i 2 stymulacji, zdrowsze były z 2. Miałam 3 zdrowe blastki na 5. W pierwszej stymulacji wszystkie chore, była nawet trisomia 21, która pojawia się z racji wieku kobiety. Reasumując, stymulacja bez przygotowania wypadła kiepsko..
 
Ja brałam to co tutaj jest w artykule opisane - polecam poczytać jak masz chwile bo tam są dawki i godziny podania takie zalecane
Cześć dziewczyny!
Udzielałam się tu jakieś 3 lata temu jak byłam w trakcie pierwszej procedury. Na dzień dzisiejszy jestem po trzeciej 🥺
Po ostatniej nie mieliśmy nawet zarodka (przestał się rozwijać w trzeciej dobie)
Łącznie miałam 3 transfery i żaden nieudany. Teraz czeka mnie wszystko od początku, ale muszę poprawić jakość moich jajek (mam 35 lat)
Co polecacie? Jest coś sprawdzonego? Jakie suplementy, witaminy?
Brałam już: Ovarin, Wit. c, d, e, selen, koenzym q10, olej z czarnuszki, sok pomidorowy.
10201BBC-1C77-4ECA-877B-B5BA28279491.jpeg
F7234170-2586-4CEE-98B7-C84CF0AFBC4F.jpeg
D9CBBC80-C179-4230-BD8D-0ABB2953C462.jpeg
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Udzielałam się tu jakieś 3 lata temu jak byłam w trakcie pierwszej procedury. Na dzień dzisiejszy jestem po trzeciej 🥺
Po ostatniej nie mieliśmy nawet zarodka (przestał się rozwijać w trzeciej dobie)
Łącznie miałam 3 transfery i żaden nieudany. Teraz czeka mnie wszystko od początku, ale muszę poprawić jakość moich jajek (mam 35 lat)
Co polecacie? Jest coś sprawdzonego? Jakie suplementy, witaminy?
Brałam już: Ovarin, Wit. c, d, e, selen, koenzym q10, olej z czarnuszki, sok pomidorowy.
To dosyć sporo brałaś, można dorzucić l-karnitynę.
A komórek masz dużo, ale słabej jakości czy mało??
Może pomoże zmiana protokołu na długi?
 
Do góry