reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niestety nie mam. To byl nasz pierwszy transfer i mieliśmy dwa zapłodnione zarodki, ponoć bardzo dobre. Lekarz postanowił o transferze obu.. Badania wszystkie ok, trzymalam się zaleceń, ale przytrafił mi się ten cholerny ból i krwawienie do otrzewnej po punkcji. Myślę, ze to przeważyło. Płakać mi sie chce, ale co zrobic.
Cholerka... 😢Może faktycznie to było przeszkodą... Wypłacz się, znajdź w sobie siłę, żeby podejść do drugiej stymulacji. Myślę, że warto.. Ja jestem po 2 poronieniach, przeszłam kolejna stymulację, dzięki której uzyskałam 3 zdrowe blastki. Jeżeli podejdziesz do drugiej próby, to może będzie lepiej transferuj mrozaki. Mój lekarz zawsze każe odczekać 1 pełny cykl, żeby organizm nabrał się i wypoczął. Trzymaj się 🌷🌺
 
reklama
Cholerka... 😢Może faktycznie to było przeszkodą... Wypłacz się, znajdź w sobie siłę, żeby podejść do drugiej stymulacji. Myślę, że warto.. Ja jestem po 2 poronieniach, przeszłam kolejna stymulację, dzięki której uzyskałam 3 zdrowe blastki. Jeżeli podejdziesz do drugiej próby, to może będzie lepiej transferuj mrozaki. Mój lekarz zawsze każe odczekać 1 pełny cykl, żeby organizm nabrał się i wypoczął. Trzymaj się 🌷🌺
<3
 
Wczoraj dzwoniłam do mojego cudownego embriologa. I potwierdził, ze mam 5 dojrzałych i pięknych komórek.
Po punkcji średnio było z chodzeniem a musiałam :)
Za to w nocy super spałam. Odespalam te stresy i emocje. Ufff …
Teraz luteina, okres, tabletki anty i kolejna stymulacja. Mam nadzieje ze w obu uda mi się zebrać 10 świetnych komórek.
 
Wczoraj dzwoniłam do mojego cudownego embriologa. I potwierdził, ze mam 5 dojrzałych i pięknych komórek.
Po punkcji średnio było z chodzeniem a musiałam :)
Za to w nocy super spałam. Odespalam te stresy i emocje. Ufff …
Teraz luteina, okres, tabletki anty i kolejna stymulacja. Mam nadzieje ze w obu uda mi się zebrać 10 świetnych komórek.
Super 5 to dobry wynik. Zamroziliscie a później będziecie zaplanować wszystkie razem. Trzymam kciuki dawaj znać co dalej u Ciebie ..
 
Super 5 to dobry wynik. Zamroziliscie a później będziecie zaplanować wszystkie razem. Trzymam kciuki dawaj znać co dalej u Ciebie ..
Tak.
Teraz 5 a później zobaczymy ile. Mam nadzieje na minimum kolejnych 5.
Jeśli się uda to rozmrażamy, zapładniamy wszystkie i transferujemy.
Szkoda ze to tule czasu trwa. Wcześniej się nie zastanawiałam, myślałam, ze raz dwa i będę w ciąży 😂😂😂
 
Tak.
Teraz 5 a później zobaczymy ile. Mam nadzieje na minimum kolejnych 5.
Jeśli się uda to rozmrażamy, zapładniamy wszystkie i transferujemy.
Szkoda ze to tule czasu trwa. Wcześniej się nie zastanawiałam, myślałam, ze raz dwa i będę w ciąży 😂😂😂
U mnie za wysoki estradiol więc transferu też nie będzie ,, więc zobaczymy ile będzie a jak będzie dużo 🤪🤪to 6 zapladniamy ..mam nadzieję że Ci lekarze wiedzą co robią
 
Pęcherzyki ok, za chwilę punkcja a ja się zastanawiam dlaczego lekarze tak jak mój np. woli zwykła metodę niż wspomagacze ,, skoro plemniki się poprawiły no ale zostaje fragmentacja ponad 20proxent i po co robić próbne badania nasienia np test hba i skoro okazuje się dobry to potem nie korzystać z tej metody... Nie wiem jestem zła ,, i mam za wysoki estriadol ..i ja już nie wiem czy ja się nakręcam i chociaż się nie znam a przeczytałam że np PICSI jest najlepsze to dążyć by było na siłę czy zaufać lekarzowi..
 
reklama
Kochane!
Post ku pokrzepieniu serc, mój szósty transfer z drugiej stymulacji wczoraj o 12.40 przyszedł na świat [emoji3059]
Córcia jest cudowna, lubi bardzo przytulaski i całuski z mamcia [emoji3059]

Nigdy nie traćcie nadziei, życie mocno zaskakuje [emoji3526]
Gratuluję z całego serducha❤️❤️❤️. Jak się czujesz?
 
Do góry