reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam
Czy ktoś może jest z trojmiasta ?? Dziewczyny moj czas się kończy 😞FSH i estradiol jest kiepski lat 42 mam w wieku 39 zaszłam w ciąże później w 17 tc poroniłam przez 1,5 roku nie mogłam zajść w ciąże potem zaszłam i proste jajo … to było rok temu dałam spokój .. ale mięs temu postanowiłam z mężem ze spróbujemy raz jeszcze ale teraz chciała bym porady w dobrej klinice i nie wiem gdzie się udać
AMH 2 lata temu 0,757 być może jest już dużo mniej moj gin mówi ze tragedii w FSH nie mam ale na stymulacji mam tylko jedno dobre jajeczko było kiedyś więcej w obu jajnikach teraz tylko jeden w jednym i o dziwo nie w tym co zawsze … dostałam pregnyl zastrzyk zobaczymy.. nie nastawiam się już tak jak wcześniej bo to tylko pogarsza sytuacje .. mam już dzieci jednak ten instynkt ten zegar jest dość silny proszę nie oceniajcie mnie względem wieku ☺️
Nie wiem co zrobić z estradiolem mam trochę niski.
 
Witam
Czy ktoś może jest z trojmiasta ?? Dziewczyny moj czas się kończy 😞FSH i estradiol jest kiepski lat 42 mam w wieku 39 zaszłam w ciąże później w 17 tc poroniłam przez 1,5 roku nie mogłam zajść w ciąże potem zaszłam i proste jajo … to było rok temu dałam spokój .. ale mięs temu postanowiłam z mężem ze spróbujemy raz jeszcze ale teraz chciała bym porady w dobrej klinice i nie wiem gdzie się udać
AMH 2 lata temu 0,757 być może jest już dużo mniej moj gin mówi ze tragedii w FSH nie mam ale na stymulacji mam tylko jedno dobre jajeczko było kiedyś więcej w obu jajnikach teraz tylko jeden w jednym i o dziwo nie w tym co zawsze … dostałam pregnyl zastrzyk zobaczymy.. nie nastawiam się już tak jak wcześniej bo to tylko pogarsza sytuacje .. mam już dzieci jednak ten instynkt ten zegar jest dość silny proszę nie oceniajcie mnie względem wieku ☺️
Nie wiem co zrobić z estradiolem mam trochę niski.
Hej,
Ja w invicta Gda. Ale diagnoza to zawsze zależy od wyników obojga partnerów;)
No u Ciebie to już trzeba szybko działać;)
A kto.wie może jednak teraz się uda ;)
 
Hej,
Ja w invicta Gda. Ale diagnoza to zawsze zależy od wyników obojga partnerów;)
No u Ciebie to już trzeba szybko działać;)
A kto.wie może jednak teraz się uda ;)
No mi bliżej Gdynia
Wiem ze już cyka szybko zegar 🤦🏻‍♀️Dwa lata temu przy 1 stymulacji wyszło
Mam zastrzyk pregnyl duza dawkę tylko kto mi go zrobi w niedziele 🤦🏻‍♀️Nie wiem dlaczego kobiety musza się z tym zmagać i tak mieć ?? A jak wyglada procedura w invikcie ??
 
Ja zaczynam stymulacje 15.11 i liczę na to ze w grudniu zrobimy transfer. To może się spotkamy 😂😂😂
Mam 39 lat i doktor chce przeprowadzić superstymulacje by pobrać jak największa ilość komórek. Mówi ze w moim wieku musimy iść na ilość, żeby z tego wyszła jako

Hej,
Ja w invicta Gda. Ale diagnoza to zawsze zależy od wyników obojga partnerów;)
No u Ciebie to już trzeba szybko działać;)
A kto.wie może jednak teraz się uda ;)
Hej hej głowa do góry ja sama przeżywałam że mam 39 już na karku ale tu dziewczyny mnie bardzo pocieszyły.Trzymam kciuki. Ja nie pomogę bo z Lublina ale napewno ktoś coś doradzi
 
Super trzymam kciuki! Dasz znać ile będziesz miała w dniu transferu? Miałaś teraz jakieś badania? Podasz wyniki i który dzień cyklu?

No ja właśnie 3 dpt miałam estradiol 199 tylko a od 2 dc brałam 2x1 estrofem… stąd tym razem wole sobie to dopilnować wszystko. No właśnie ja dwóch lekarzy pytałam o te hormony i każdy mi gada że jak cykl sztuczny to mam się nie martwić. Ale coś mi tu się nie zgadza i tym razem planuję sobie dopilnować sama.
W tym anulowanym transferze też brałam 2x1tab, potem 3x1 i 1x2+2x1 czyli 2-1-1. Wcześniej z tą samą dawką ale bez badań dopuścili mnie do transferu i ciąża biochemiczna.
Teraz duża dawka od początku była, czyli 2-1-1tab i ładnie rosło bo pierwszy wynik estradiolu 301, powtórzony wynik i tylko 307 więc kazała dołożyć tabletkę tylko że ja oprócz tego zaczęłam przyjmować 2tabletki dopochwo zamiast doustnie. Wynik estradiolu skoczył na 642 a dziś 15dc i jest 708, moja lekarka dziś skomentowała że bardzo mi podskoczyło to tylko zaczęłam się śmiać. Ważne żeby teraz to się utrzymało i nie poszybowało bardzo w górę ani dół, bo przy tysiącu też mi podadzą ale skomentowała że woli żeby było mniej. Czarna magia 🤷‍♀️
 
reklama
Hej dziewczyny o co chodzi z tymi cytatami , chciałam odpowiedzieć na inny post a wstawiło mi się do innego 😔
Jak chcesz odpowiedzieć na dany post zaznaczasz odpowiedź i piszesz na dole danej osobie. Jak chcesz odpowiedzieć kilku osoba to zaznaczasz cytat i piszesz, następnie dajesz wstaw cytat i zaznaczasz na co chcesz odpowiedzieć 😊
 
Do góry