reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy wy po utrogestanie też tak miałyście? Cały czas czuje że coś ze mnie wypływa...
Luteina, utrogestan czy teraz miałam cyclogest, obojętnie które to cały czas wydzielina i bez wkładek nie mogłam się obyć. Ja miałam dawkowanie 2x dziennie to zawsze staram się po aplikacji poleżeć żeby coś się z tego wchłoneło a nie wypluło.
 
Luteina, utrogestan czy teraz miałam cyclogest, obojętnie które to cały czas wydzielina i bez wkładek nie mogłam się obyć. Ja miałam dawkowanie 2x dziennie to zawsze staram się po aplikacji poleżeć żeby coś się z tego wchłoneło a nie wypluło.
Ja miałam to samo po luteinie. Wkładka obowiązkowa
 
Primolut jest na regulacje cyklu, lekarka może w ten sposób regulować mój cykl. Po odstawieniu wiadomo kiedy przychodzi okres i można rozpocząć stymulacje.
Honron wzrostu pomaga na wzrost pęcherzyków leży niskim amh
O to nie slyszalam nigdy zeby hormon wzrostu podawac. Ja mam niskie amh za pare dni zaczynam stymulacje do 3 punkcji ciekawe czemu lekarz nigdy o tym nie wspominal....
 
reklama
Myśle ze to bardziej kwestia w stronę tego, że jak na PGD wychodzą spore braki chromosomów a nie tylko mozaikowatosc, czy nadal ktoś z tym dyskutuje i się odważy na taki transfer zarodka abnormal?
Ja bym się nie odważyła, ale są ludzie co adoptują zarodki z ZD itp.
Niech każdy robi jak uważa.. ups zyjemy w PL tutaj PIS nam powie jak mamy żyć. :crazy:
 
Do góry