reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

My się staramy od lipca tamtego roku. I dotychczas myśleliśmy że może omijamy owulacje, później miałam niedobory witamin i tak się toczyło. Wróciłam do gina w marcu i rozpoczęliśmy stymulacje. 3 miesiące. I stwierdził że musimy zrobić badanie nasienia bo dla niego juz powinnam dawno być w ciąży bo hormony unormowane , endo super ,owulacja super. I sie okazało że nasienie jest kiepskie. No i kazał nam powtórzyć. Ja stwierdziłam że najpierw chce męża posuplementowac i zmienić mu dietę bo obserwuje akademie płodności i dużo mężczyzn ma problem i zachodzą naturalnie. No i teraz powtórzyliśmy i się niby polepszyło. Czekam za dofinansowaniem. I narazie czekamy.
Ale zrobiliście już mega robotę przez ten rok. Poprawa nasienia uregulowanie hormonów. Nie wiem jak dokładnie wygląda nasienie ale trzeba by to skonsultować chociaż jedno podejście. To 1500 zamiast 15000 zł.
 
reklama
Hejka Dziewczyny 😊 mam do Was pytanie 😊 ja mam 0 Rh-, Mój +. Czytałam, że przy 1 ciąży konflikt serologiczny może się zdarzyć ale zazwyczaj jest problem z 2 dzieckiem. Jestem po jednej ciąży pozamacicznej i po 1 poronieniu z innym mężczyzna. Za każdym razem dostawałam immunoglobuline. Teraz mam w brzusiu 5 dniową blastke. I tak się zastanawiam czy będzie dobrze...
Czy któraś z Was Kochanie jest mi wstanie na to jakoś odpowiedzieć? 😘
 
Kobiety z ta choroba albo maja dzieci albo maja problem. Nie wiem czy to ja czy mój mąż. Może by się udało z innym nasieniem
Ja mam od dawna hashimoto i w życiu żaden ginekolog mi nie powiedział, że to problem. Biorę euthyrox i tyle. Teraz pol tabletki 25. U mnie ft4, ft3 i tsh idealne. Tylko anty tg i to za wysokie. Znam kilkanaście kobiet, które mają tą chorobę i po kilka dzieci.

Ja marzę o takim nasieniu jak ma twoj mąż [emoji846][emoji846] Gdyby mój mąż takie miał to chyba raz podeszłabym do inseminacji. Ale tylko raz. A robiłaś drożność?

Inseminacja niestety ma bardzo małą skuteczność. Tylko u nas koszt to ok 800-900 zł więc nie dużo.
 
Hejka Dziewczyny [emoji4] mam do Was pytanie [emoji4] ja mam 0 Rh-, Mój +. Czytałam, że przy 1 ciąży konflikt serologiczny może się zdarzyć ale zazwyczaj jest problem z 2 dzieckiem. Jestem po jednej ciąży pozamacicznej i po 1 poronieniu z innym mężczyzna. Za każdym razem dostawałam immunoglobuline. Teraz mam w brzusiu 5 dniową blastke. I tak się zastanawiam czy będzie dobrze...
Czy któraś z Was Kochanie jest mi wstanie na to jakoś odpowiedzieć? [emoji8]
U mnie taka sama sytuacja. Skoro dostałaś immunoglobuline to nie wytworzyły się przeciwciala i nie masz się czym martwić. Nie ma konfliktu serologicznego.
 
Dziewczyny szwagierka mi powiedziała o niby nowym sposobie zachodzenia naturalnie w ciążę gdy wcześniej było to problemem.
Przez miesiąc podaje się chemię w tabletkach (tak tą na raka) a w następnym miesiącu się stara i przeważnie jest ciąża...
Czy któraś z Was o tym słyszała??
Ona twierdzi, że zna 2 kobiety które tak zaszły. Podobno to ginekolodzy przepisują tą chemię
O jej jakaś straszna głupota i jeśli lekarze tak robią to do wora z nimi.
 
reklama
Piszecie se zero alkoholu przed transferem a ja wczoraj wypiłam lampkę wina i trzy piwa :( teraz mam wielkie wyrzuty sumienia oczywoscie. Mam nadzieje se to negatywnie nie wpłynie na mnie na endo na proga itp :(
 
Do góry