reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wow to teraz trzymam kciuki za dalszy rozwój. Gdzie Ty to pomieściłaś 🤣🤣😝😝 ale dobrze dawaj znać!!

Wow 😘 gratulacje!! Maga wynik. Wiedziałam że musi być dobrze! Trzymam kciuki! Dawaj znać ✊✊
Wiesz co, nie wiem gdzie ja to pomieściłam, pewnie dużo było mniejszych pęcherzyków 🙈tak czy owak od 3 dni miałam problem z oddawaniem moczu, tak z 4 razy dłużej schodziło mi sikanie😜, chyba jajnik uciskał pęcherz 🙈
 
Stare to jest prześcieradło czubie [emoji1787]
Wiesz co, starają się dobierać. Mi zależało, żeby był rh- więc to trochę utrudniło sytuację. Mąż jest dość wysoki 185 cm i ma niebieskie oczy a dawca 190 i zielone. Ale jest młody więc to dla nas ważne. Młody on + stara ja i może coś się urodzi [emoji6]
 
Hej,
jestem po wizycie. Z mieszanymi uczuciami... W poniedziałek był 11dpt, beta tego dnia sięgnęła 1700,a na dzisiejszym usg tylko pęcherzyk ciążowy, jeszcze bez ciałka żółtkowego. Chyba jest mi smutno 😥😥😥
Kochana nie stresuj się. Wszystko ma swój czas. U mnie ciało żółte było 17 dpt więc masz jeszcze czas😉
 
reklama
Do góry