reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pewno Braxtony cie chwycily.U mnie na razie cisza,ale modle sie o to samo.Mlody osiagnal wymiary 40 tc,wczoraj 3300 wg komputera wiec pewno do 3800 dobijemy.Niexh siedzi jeszcze te 10 dni na dooopie😄😄😄
Wlasnie Braxtony mam już do połowy ciąży i dobrze je znam ale wczoraj to było co innego..
taki bolesny dłuższy ból jak na okres, takiego nie miałam.. tzn mialam jak trafiłam z krwotokiem do szpitala w 14tc, wtedy do tego były regularne, a wczoraj na szczęście nie... Obyśmy wytrwaly ;) U nas 30.08 jest wolne narodowe wiec nie planują cesarek, gdyby nie to miałabym ją 31.08. Niby jeden dzień ale w UK to oznacza że dziecko pójdzie o rok pozniej do szkoły ;)
 
Wlasnie Braxtony mam już do połowy ciąży i dobrze je znam ale wczoraj to było co innego..
taki bolesny dłuższy ból jak na okres, takiego nie miałam.. tzn mialam jak trafiłam z krwotokiem do szpitala w 14tc, wtedy do tego były regularne, a wczoraj na szczęście nie... Obyśmy wytrwaly ;) U nas 30.08 jest wolne narodowe wiec nie planują cesarek, gdyby nie to miałabym ją 31.08. Niby jeden dzień ale w UK to oznacza że dziecko pójdzie o rok pozniej do szkoły ;)
Pamiętaj, ze ns tym etapie tylko regularne skurcze co mniej niz 10min i utrzymujace sie przynajmniej pol godziny zwiastuja, ze cos sie dzieje. Reszta to Braxtony tylko takie juz hardcorowe [emoji1787]
 
Pamiętaj, ze ns tym etapie tylko regularne skurcze co mniej niz 10min i utrzymujace sie przynajmniej pol godziny zwiastuja, ze cos sie dzieje. Reszta to Braxtony tylko takie juz hardcorowe [emoji1787]
Wlasnie to samo mi lekarka w poniedziałek mówiła że te regularne co ok 10 min lub mniej mogą zwiastować poród.. Więc myślę że to był fałszywy alarm ale były naprawdę bolesne.. jak napisałaś hardcorowy Braxton 😜
Jak tam pobyt w ojczyznie ? Tęsknią już dziewczyny za domem ?
 
Wlasnie to samo mi lekarka w poniedziałek mówiła że te regularne co ok 10 min lub mniej mogą zwiastować poród.. Więc myślę że to był fałszywy alarm ale były naprawdę bolesne.. jak napisałaś hardcorowy Braxton [emoji12]
Jak tam pobyt w ojczyznie ? Tęsknią już dziewczyny za domem ?
Starsza tak. Za Tata i przyjaciolkami, ale tez mowi, ze uwielbia tu byc z Dziadkami. Nie wie, ze po powrocie bedzie za nimi teskic. Nie ogarnia tego. A mlodsza szogun wiec jej obojetne gdzie szaleje [emoji38]
Pobyt fajnie, potrzebne mi to bylo [emoji4]
 
Wlasnie Braxtony mam już do połowy ciąży i dobrze je znam ale wczoraj to było co innego..
taki bolesny dłuższy ból jak na okres, takiego nie miałam.. tzn mialam jak trafiłam z krwotokiem do szpitala w 14tc, wtedy do tego były regularne, a wczoraj na szczęście nie... Obyśmy wytrwaly ;) U nas 30.08 jest wolne narodowe wiec nie planują cesarek, gdyby nie to miałabym ją 31.08. Niby jeden dzień ale w UK to oznacza że dziecko pójdzie o rok pozniej do szkoły ;)
 
Wlasnie Braxtony mam już do połowy ciąży i dobrze je znam ale wczoraj to było co innego..
taki bolesny dłuższy ból jak na okres, takiego nie miałam.. tzn mialam jak trafiłam z krwotokiem do szpitala w 14tc, wtedy do tego były regularne, a wczoraj na szczęście nie... Obyśmy wytrwaly ;) U nas 30.08 jest wolne narodowe wiec nie planują cesarek, gdyby nie to miałabym ją 31.08. Niby jeden dzień ale w UK to oznacza że dziecko pójdzie o rok pozniej do szkoły ;)
No fakt ,u mnie to samo by bylo.Na szczescie,my jeszcze sie zalapiemy.To zaciskamy nogi😀
 
reklama
Do góry