reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja nie mogę na temat dzieci się wypowiadać ponieważ zaraz padają słowa- ty nie powinnaś się wypowiadać bo Ty jeszcze nie rodziłaś i co ty wiesz ...
Moi teściowie nie znają jeszcze sytuacji. Są bardzo wierzący i nie popierają in vitro
To współczuję Ci... Na szczęście, nie musisz im o niczym mówić ale jednak jak się wie, że ma się to wsparcie w bliskich to jest inaczej. Moi tesciowie na szczęście nas bardzo wspierają, i jak powiedzieliśmy o tym że nie udaje się zajść w ciążę to sami zapytali czy myslimy o in vitro i że jak trzeba to pomogą finansowo...
 
reklama
Tak właśnie zrobię,będę mieć nawet dwójkę,a co...Na moją mamę również nie mam co liczyć,bo jakby to powiedzieć ,ona myśli tylko o sobie,nie obchodzi jej moje życie.
Anulka, nie martw sie na zapas
Dziewczyny!!!!!

Żyje i się rozwija!!!!🥳🥳
Beta wzrosła, a dziecko ma 3,25 cm 💪💪
Wiem, że jeszcze długa droga do końca ale dzisiaj będę świętować!!!
super wiadomosc! ♥️♥️♥️
 
Nie czytaj!!! Poczekaj na spokojnie do poniedziałku chociaż wiem, że jest trudno. Ja nie mogłam zrobić wyników wcześniej, powiedziano mi w klinice, że tylko swoje wyniki biorą pod uwagę i muszę je zrobić u nich. Ale też sram żarem, bo bardzo dobrze się czuje, żadnych mdłości, bóli, plamień... I jak tu wyczekać poniedziałku[emoji2356]
Masakra powiem Ci …
Pojechałam z mama na szmateksy żeby się odstresować ale nie dałam rady po 30 min wróciłam do domu…
Siadłam na podłodze o najzwyczajniej się pobuczałam 😭.
oby dożyć do poniedziałku 🙏🏻
 
Masakra powiem Ci …
Pojechałam z mama na szmateksy żeby się odstresować ale nie dałam rady po 30 min wróciłam do domu…
Siadłam na podłodze o najzwyczajniej się pobuczałam [emoji24].
oby dożyć do poniedziałku [emoji1317]
Naprawdę rozumiem co przeżywasz... Trzymaj się[emoji3531] Staraj się nie myśleć i nie analizować tych wyników.
 
Masakra powiem Ci …
Pojechałam z mama na szmateksy żeby się odstresować ale nie dałam rady po 30 min wróciłam do domu…
Siadłam na podłodze o najzwyczajniej się pobuczałam 😭.
oby dożyć do poniedziałku 🙏🏻
Bidulko 🌸 Ściskam Cie mocno. Bedzie wszystko dobrze, zobaczysz. Pamietaj, przyszla mama nie powinna sie teraz stresowac 💕
 
Naprawdę rozumiem co przeżywasz... Trzymaj się[emoji3531] Staraj się nie myśleć i nie analizować tych wyników.
Musi byc dobrze 💪
pobuczałam sobie 10 min i teraz spokój 🙈. Ja jestem raczej z tych twardych babeczek ale czasem najzwyczajniej człowieka puszcza 😉. Dodatkowo styczniówki doprowadziły mnie do takiego pionu ze masakra 😂.
najwazniejsze co powie lekarz ✊🏻✊🏻✊🏻
Pamiętaj dawaj znać w poniedziałek ❤️
 
Witam dziewczynki 🙂jestem po wizycie, trochę ciężko było podjąć decyzję ... Lekarz był za kolejnym transferem... Powiedział, że jest duża nadzieja na te ostatnie i żeby je podać...Już miałam zmienić zdanie i przychylić się do jego pomysłu, ale rozum podpowiadał żeby przejść jeszcze jedną stymulację i zbadać zarodki, możemy być nieźle stratni finansowo, trudno .. Nie ugiełam się.. Jutro powinna przyjść @ mam już tabletki anty. Około połowy sierpnia powinnam się kłuć.. Ja pierdziu... Strach jest, bo żeby zbadac blastki, muszę ich mieć z 3 😔 u mnie w klinice od 2 do 4 blastek koszt ok 8 tys. Dwóch nie opłaca się badać... No nic.. Wraz z pierwszym zastrzykiem będę się 🙏 lekarz powiedział, że wystartujemy od razu z grubej rury 😁 tylko żeby nie przegioł w drugą stronę, bo mi rozsadzi jajniki 😂 jak ostatnio miałam 22 pęcherzyki, a on jeszcze chce podkręcić śrubę, łłoo matko 🤦‍♀️no i zabiek😂😂😂 yyyy punkcję miałabym pod koniec sierpnia
 
Musi byc dobrze 💪
pobuczałam sobie 10 min i teraz spokój 🙈. Ja jestem raczej z tych twardych babeczek ale czasem najzwyczajniej człowieka puszcza 😉. Dodatkowo styczniówki doprowadziły mnie do takiego pionu ze masakra 😂.
najwazniejsze co powie lekarz ✊🏻✊🏻✊🏻
Pamiętaj dawaj znać w poniedziałek ❤️
Musi być dobrze, jestem dobrej myśli 😘
 
reklama
Do góry