reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A mój mąż bardzo lubi taką piosenkę o tesciowej: teściowo teściowo ty stary rowerze, chociaż pedałów chociaż brak. Pedały się jakoś dobierze i z teściem pojedziesz w szeroki świat. 🤪
 
reklama
Cześć dziewczyny,
U mnie 20dpt, beta ostatnia ponad 3000 ide dzis na pierwsze USG i boje sie nie ukrywam.
Powodzenia!!!!
Cześć i czołem dzisiaj,u mnie oczywiście nie może być za dobrze bo na papierze rano zobaczyłam dwie kreski krwi ale bardzo bardzo malutko i ciemnej wręcz brązowej, mam nadzieję, że to od tego nieszczęsnego krwiaka... Do lekarza nie będę pędzić dziś bo nawet nie mam gdzie a dopiero 16 sierpnia mam wizytę, teraz to zupełnie nie wiem jak wytrzymam... 😔😔 mam nadzieję, że to nie żaden efekt infekcji czy mojego wygrzania pod kołdrą 😑😑😑

W ogóle powiedzcie mi czy częste USG w ciąży szczególnie w 1 trymestrze szkodzi dziecku?
Nope nope nope. Na początku miałam USG co tydzień... Chyba po 9/10 tygodniu był spokój i tak już jak zalecał lekarz.
 
O kurcze.. to nie chce mieć wnuka/wnuczki? Aż tak źle życzy synowi? Kiepsko... Ale nie przejmuj się.

Zrób jej na złość!! 😊😊😝
Własnie! Zrób jej na złość i miej cudownego dzidzisia. Ja to po takich teoriach byla bum w stanie ograniczyc kontakt “babci” z dzieckiem.
Pewnie Twoja mama wspiera Cie i rozumie te trudno drogę. U mnie maż nie mogl byc ze mna na transferze i jako jedyna bylam z moja mama 🤣 a reszta same pary. Moja mama jest cudowna i bardzo mi pomaga, teściowa nic nie wie i nie wiem czy sie dowie bo istnieje szansa, ze ma podobne poglady do Twojej. Ściskam Cie mocno 💕💕💕
 
Teściowo, teściowo, a niech cię szlag trafi, to, co ty wyczyniosz, diabeł nie potrafi 😂

Ty jej nie słuchaj, nie przejmuj się i walcz o to co dla was jest spełnieniem. Nie lubię jak mi się skrzydła piscina. Okrutna baba z niej
Okrutna ,prawda,i jaka fałszywa.Bo tu do ciebie pięknie mówi,ale za plecami to już jest inaczej....
 
reklama
Cześć i czołem dzisiaj,u mnie oczywiście nie może być za dobrze bo na papierze rano zobaczyłam dwie kreski krwi ale bardzo bardzo malutko i ciemnej wręcz brązowej, mam nadzieję, że to od tego nieszczęsnego krwiaka... Do lekarza nie będę pędzić dziś bo nawet nie mam gdzie a dopiero 16 sierpnia mam wizytę, teraz to zupełnie nie wiem jak wytrzymam... 😔😔 mam nadzieję, że to nie żaden efekt infekcji czy mojego wygrzania pod kołdrą 😑😑😑

W ogóle powiedzcie mi czy częste USG w ciąży szczególnie w 1 trymestrze szkodzi dziecku?
Usg nie szkodzi, przecież to krotnie badanie. U mnie po krwiaku plamienie raz mniejsze raz większe raz wcale utrzymywało się grubo ponad miesiąc...
 
Do góry