reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja nie mogę na temat dzieci się wypowiadać ponieważ zaraz padają słowa- ty nie powinnaś się wypowiadać bo Ty jeszcze nie rodziłaś i co ty wiesz ...
Moi teściowie nie znają jeszcze sytuacji. Są bardzo wierzący i nie popierają in vitro
To współczuję Ci... Na szczęście, nie musisz im o niczym mówić ale jednak jak się wie, że ma się to wsparcie w bliskich to jest inaczej. Moi tesciowie na szczęście nas bardzo wspierają, i jak powiedzieliśmy o tym że nie udaje się zajść w ciążę to sami zapytali czy myslimy o in vitro i że jak trzeba to pomogą finansowo...
 
reklama
Tak właśnie zrobię,będę mieć nawet dwójkę,a co...Na moją mamę również nie mam co liczyć,bo jakby to powiedzieć ,ona myśli tylko o sobie,nie obchodzi jej moje życie.
Anulka, nie martw sie na zapas
Dziewczyny!!!!!

Żyje i się rozwija!!!!🥳🥳
Beta wzrosła, a dziecko ma 3,25 cm 💪💪
Wiem, że jeszcze długa droga do końca ale dzisiaj będę świętować!!!
super wiadomosc! ♥️♥️♥️
 
Nie czytaj!!! Poczekaj na spokojnie do poniedziałku chociaż wiem, że jest trudno. Ja nie mogłam zrobić wyników wcześniej, powiedziano mi w klinice, że tylko swoje wyniki biorą pod uwagę i muszę je zrobić u nich. Ale też sram żarem, bo bardzo dobrze się czuje, żadnych mdłości, bóli, plamień... I jak tu wyczekać poniedziałku[emoji2356]
Masakra powiem Ci …
Pojechałam z mama na szmateksy żeby się odstresować ale nie dałam rady po 30 min wróciłam do domu…
Siadłam na podłodze o najzwyczajniej się pobuczałam 😭.
oby dożyć do poniedziałku 🙏🏻
 
Masakra powiem Ci …
Pojechałam z mama na szmateksy żeby się odstresować ale nie dałam rady po 30 min wróciłam do domu…
Siadłam na podłodze o najzwyczajniej się pobuczałam [emoji24].
oby dożyć do poniedziałku [emoji1317]
Naprawdę rozumiem co przeżywasz... Trzymaj się[emoji3531] Staraj się nie myśleć i nie analizować tych wyników.
 
Masakra powiem Ci …
Pojechałam z mama na szmateksy żeby się odstresować ale nie dałam rady po 30 min wróciłam do domu…
Siadłam na podłodze o najzwyczajniej się pobuczałam 😭.
oby dożyć do poniedziałku 🙏🏻
Bidulko 🌸 Ściskam Cie mocno. Bedzie wszystko dobrze, zobaczysz. Pamietaj, przyszla mama nie powinna sie teraz stresowac 💕
 
Naprawdę rozumiem co przeżywasz... Trzymaj się[emoji3531] Staraj się nie myśleć i nie analizować tych wyników.
Musi byc dobrze 💪
pobuczałam sobie 10 min i teraz spokój 🙈. Ja jestem raczej z tych twardych babeczek ale czasem najzwyczajniej człowieka puszcza 😉. Dodatkowo styczniówki doprowadziły mnie do takiego pionu ze masakra 😂.
najwazniejsze co powie lekarz ✊🏻✊🏻✊🏻
Pamiętaj dawaj znać w poniedziałek ❤️
 
Witam dziewczynki 🙂jestem po wizycie, trochę ciężko było podjąć decyzję ... Lekarz był za kolejnym transferem... Powiedział, że jest duża nadzieja na te ostatnie i żeby je podać...Już miałam zmienić zdanie i przychylić się do jego pomysłu, ale rozum podpowiadał żeby przejść jeszcze jedną stymulację i zbadać zarodki, możemy być nieźle stratni finansowo, trudno .. Nie ugiełam się.. Jutro powinna przyjść @ mam już tabletki anty. Około połowy sierpnia powinnam się kłuć.. Ja pierdziu... Strach jest, bo żeby zbadac blastki, muszę ich mieć z 3 😔 u mnie w klinice od 2 do 4 blastek koszt ok 8 tys. Dwóch nie opłaca się badać... No nic.. Wraz z pierwszym zastrzykiem będę się 🙏 lekarz powiedział, że wystartujemy od razu z grubej rury 😁 tylko żeby nie przegioł w drugą stronę, bo mi rozsadzi jajniki 😂 jak ostatnio miałam 22 pęcherzyki, a on jeszcze chce podkręcić śrubę, łłoo matko 🤦‍♀️no i zabiek😂😂😂 yyyy punkcję miałabym pod koniec sierpnia
 
Musi byc dobrze 💪
pobuczałam sobie 10 min i teraz spokój 🙈. Ja jestem raczej z tych twardych babeczek ale czasem najzwyczajniej człowieka puszcza 😉. Dodatkowo styczniówki doprowadziły mnie do takiego pionu ze masakra 😂.
najwazniejsze co powie lekarz ✊🏻✊🏻✊🏻
Pamiętaj dawaj znać w poniedziałek ❤️
Musi być dobrze, jestem dobrej myśli 😘
 
reklama
Do góry