reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No i moje drogie Panie… zaczęło się sranie lodem i buczenie w domu .

dostałam wyniki pappap z krwi :
0,53 IU/I
Wolna bhcg :
60

wiem ze Tych wyników nie da się analizować na sucho , bez programu i usg ale już czepie internet i rycze 😭

niewiem nawet jak to ciulostwo przeliczyć na wartości mom 🤷🏼‍♀️
usg w poniedziałek ale do tego czasu zapewne umrę 😵‍💫
 
reklama
Własnie! Zrób jej na złość i miej cudownego dzidzisia. Ja to po takich teoriach byla bum w stanie ograniczyc kontakt “babci” z dzieckiem.
Pewnie Twoja mama wspiera Cie i rozumie te trudno drogę. U mnie maż nie mogl byc ze mna na transferze i jako jedyna bylam z moja mama 🤣 a reszta same pary. Moja mama jest cudowna i bardzo mi pomaga, teściowa nic nie wie i nie wiem czy sie dowie bo istnieje szansa, ze ma podobne poglady do Twojej. Ściskam Cie mocno 💕💕💕
Tak właśnie zrobię,będę mieć nawet dwójkę,a co...Na moją mamę również nie mam co liczyć,bo jakby to powiedzieć ,ona myśli tylko o sobie,nie obchodzi jej moje życie.
 
Tak poczytalam wpis tego osobnika o invitro.Pomyslalam dobie ze gdyby jakas mloda niedoswiadczona dziewczyna to przeczytala i nie daj Boze jeszcze by uwierzyla w te jej brednie.Trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje sliwa bo mozna komus naprawde namieszc.
Ja dzieki tej cudownej metodzie mam wymarzona coreczke❤
 
Widać tak jej zależy na wnukach. Bardzo dobrze, nie odzywaj się, jakim trzeba by podłym człowiekiem aby takie słowa wypowiadać...
Ja nie mogę na temat dzieci się wypowiadać ponieważ zaraz padają słowa- ty nie powinnaś się wypowiadać bo Ty jeszcze nie rodziłaś i co ty wiesz ...
Moi teściowie nie znają jeszcze sytuacji. Są bardzo wierzący i nie popierają in vitro
 
Nie czytaj!!! Poczekaj na spokojnie do poniedziałku chociaż wiem, że jest trudno. Ja nie mogłam zrobić wyników wcześniej, powiedziano mi w klinice, że tylko swoje wyniki biorą pod uwagę i muszę je zrobić u nich. Ale też sram żarem, bo bardzo dobrze się czuje, żadnych mdłości, bóli, plamień... I jak tu wyczekać poniedziałku[emoji2356]
No i moje drogie Panie… zaczęło się sranie lodem i buczenie w domu .

dostałam wyniki pappap z krwi :
0,53 IU/I
Wolna bhcg :
60

wiem ze Tych wyników nie da się analizować na sucho , bez programu i usg ale już czepie internet i rycze [emoji24]

niewiem nawet jak to ciulostwo przeliczyć na wartości mom [emoji2372]
usg w poniedziałek ale do tego czasu zapewne umrę [emoji43]‍[emoji94]
 
Nie czytaj!!! Poczekaj na spokojnie do poniedziałku chociaż wiem, że jest trudno. Ja nie mogłam zrobić wyników wcześniej, powiedziano mi w klinice, że tylko swoje wyniki biorą pod uwagę i muszę je zrobić u nich. Ale też sram żarem, bo bardzo dobrze się czuje, żadnych mdłości, bóli, plamień... I jak tu wyczekać poniedziałku[emoji2356]
Ja też nie mogłam się umówić wcześniej na krew i dopiero na USG pobiorą 🥴
Też się zbyt dobrze czuję 🤔. Podejrzane to🤔
 
Ja też nie mogłam się umówić wcześniej na krew i dopiero na USG pobiorą [emoji3061]
Też się zbyt dobrze czuję [emoji848]. Podejrzane to[emoji848]
To jest straszne, boli , mdli, plamienia człowiek się martwi, że coś złego, jak nic się nie dzieje tak samo[emoji19] kiedy nadejdzie ten spokój i prawdziwa radość z ciąży? [emoji2356] Staram się odganiać negatywne myśli ale to takie trudne jeju [emoji25]
 
reklama
Do góry