reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

[emoji3590]
Byłam jeszcze dziś z samego rana u swojej gin bo znów to samo . Cały dzień wczoraj czysto a dziś rano znów jak poszłam sikać wyleciało trochę krwi i potem czyściutko . Lekarka mówi ze to z szyjki macicy . Musiało mi pęknąć jakieś naczynko . Noi progesteron który biorę dopochwowo tez robi swoje [emoji2372]. Uffff Jeszcze tydzień i pomału schodzimy z cyclogestu . Najważniejsze ze dzidziulek ma się dobrze i figluje w brzuszku [emoji1317].
dziekuje za wsparcie [emoji3590]
 
reklama
Hey dziewczyny. Ja już po punkcji. Stary oddał 2 razy nasienie. Transfer w sobotę.
Pobrali 8 komórek, ale wiele będzie niedojrzałych. Lekarka mi powiedziała, że raczej nie uda się żadnego zarodka zamrozić i żebym się nie nastawiała.
Trochę mnie tym zdołowała, ale nie mam już na to wpływu.
Nie dzwonią w międzyczasie, dostanę info o zarodkach dopiero w sobotę, w dniu transferu. Jestem zmęczona i trochę boli mnie brzuch.
 
Hey dziewczyny. Ja już po punkcji. Stary oddał 2 razy nasienie. Transfer w sobotę.
Pobrali 8 komórek, ale wiele będzie niedojrzałych. Lekarka mi powiedziała, że raczej nie uda się żadnego zarodka zamrozić i żebym się nie nastawiała.
Trochę mnie tym zdołowała, ale nie mam już na to wpływu.
Nie dzwonią w międzyczasie, dostanę info o zarodkach dopiero w sobotę, w dniu transferu. Jestem zmęczona i trochę boli mnie brzuch.
Trzymam kciuki....wszytsko będzie dobrze🌹🌹🌹
 
Hej Dziewczyny. Ja już po wizycie. Niezmiennie 3 komórki. Estradiol powyżej 1000. Mam nadzieję i liczę że jedna będzie dobra i jedną w piątek już dostanę do siebie. Nic wiecej nie chcę....tylko tę jedną ❤️ Punkcja w środę na 7:30 .
 
Hej Dziewczyny. Ja już po wizycie. Niezmiennie 3 komórki. Estradiol powyżej 1000. Mam nadzieję i liczę że jedna będzie dobra i jedną w piątek już dostanę do siebie. Nic wiecej nie chcę....tylko tę jedną ❤️ Punkcja w środę na 7:30 .
Estradiol bardzo ładny jak na 3 komórki, a może gdzieś się jeszcze jakiś pęcherzyk schował 😉to trzymam ✊aby były dojrzałe i zdrowe 😘
 
Mój transfer był chyba trudny. Wczoraj miałam plamienia, dzisiaj już troszkę ale jednak. Chyba rzadko tutaj były przypadki krwawień w dzień transferu?
Ja miałam bardzo trudny transfer i plamilam pierwszy dzień po transferze i kilka dni jeszcze miałam brązowe plamienia. Niestety to był pierwszy i nieudany transfer. Drugi wykonywał inny lekarz i bez problemu się udało ❤️
 
reklama
Do góry