reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny tu Ewunka . Podl mi telefon i nie mogę wejść na stare konto bo nie pamiętam hasła . Może niektóre się zastanawiają co u nas .
Po miesiącu wyszliśmy do domu , przyjeżdżał do mnie co dzień pielęgniarz pisać kroplówkę z antybiotykami. Co tydzień przychodzi do mnie lekarz .
I co tydzień mam lekarza i badania w szpitalu ....
Dochodzę do siebie ....
Chodź ciągle się zastanawiam czemu to wszystko się tak spierdoli.....ło.
Cesarka ratująca życie. A potem operacjia ratująca moje życie ....
Qurwa a miało być tak pięknie ....
Mój wcześniak ma się świetnie i to najważniejsze ja się wygrzebe.....
Pozdrawiamy
Screenshot_2021-07-12-17-12-39-560_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2021-07-12-17-12-30-376_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2021-07-12-17-12-20-621_com.miui.gallery.jpg
 
[emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Cześć dziewczyny tu Ewunka . Podl mi telefon i nie mogę wejść na stare konto bo nie pamiętam hasła . Może niektóre się zastanawiają co u nas .
Po miesiącu wyszliśmy do domu , przyjeżdżał do mnie co dzień pielęgniarz pisać kroplówkę z antybiotykami. Co tydzień przychodzi do mnie lekarz .
I co tydzień mam lekarza i badania w szpitalu ....
Dochodzę do siebie ....
Chodź ciągle się zastanawiam czemu to wszystko się tak spierdoli.....ło.
Cesarka ratująca życie. A potem operacjia ratująca moje życie ....
Qurwa a miało być tak pięknie ....
Mój wcześniak ma się świetnie i to najważniejsze ja się wygrzebe.....
Pozdrawiamy Zobacz załącznik 1293638Zobacz załącznik 1293639Zobacz załącznik 1293640
 
Cześć dziewczyny tu Ewunka . Podl mi telefon i nie mogę wejść na stare konto bo nie pamiętam hasła . Może niektóre się zastanawiają co u nas .
Po miesiącu wyszliśmy do domu , przyjeżdżał do mnie co dzień pielęgniarz pisać kroplówkę z antybiotykami. Co tydzień przychodzi do mnie lekarz .
I co tydzień mam lekarza i badania w szpitalu ....
Dochodzę do siebie ....
Chodź ciągle się zastanawiam czemu to wszystko się tak spierdoli.....ło.
Cesarka ratująca życie. A potem operacjia ratująca moje życie ....
Qurwa a miało być tak pięknie ....
Mój wcześniak ma się świetnie i to najważniejsze ja się wygrzebe.....
Pozdrawiamy Zobacz załącznik 1293638Zobacz załącznik 1293639Zobacz załącznik 1293640
Super że jesteście całe, myślałam co u was, nawet wywołanie robiłam i nic. Malutka wcale nie wygląda na wcześniaka:) sytuacja rzeczywiście u ciebie niespotykana. Choć masz pewnie milion pytań dlaczego? to myślę że w tym całym nieszczęściu najważniejsze, jesteś podwójną mamą.
 
reklama
Do góry