reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy któraś z Was może przez tabletki( l karnityne ,koenzym Q10, wit d , fembion , glucophage,bioserton ) też tak się źle czuła ...biorę to już 3 miesiąc
Źle się czuje ...strasznie mnie mdli ,słabo mi...
Tylko leżeć mogę jak wstanę to mam odlot
czy to może być od leków 😔🤔
Mi było niedobrze po l-karnitynie. Na pewno po niej, bo ją brałam w innych porach niż pozostałe leki. Taką do ssania miałam.
 
Dziękuję Ci za te słowa.


Nie chcę pisać jaki opis morfologiczny, bo boję się, że mi napiszecie, że takiego słabego nie było po co podawać. Wiedziałam, że będzie mnie to wszystko kosztować dużo stresu. Ale jest go jeszcze więcej niż bym przypuszczała.

Jeśli kiedykolwiek zdecyduję się jeszcze na in vitro to będę poszukiwać kliniki z lepszą komunikacją. A są w ogóle takie?
Nie wiem czy się odważę na tą betę 7 dpt 🙈

Tak jeszcze sobie myślę, czy ja powinnam mieć jakąś wizytę umówioną w klinice? Jakby się udało to wiadomo, a jakby nie..?
Trzymam kciuki za Twojego kropka ✊✊ ja wczoraj miałam transfer i też jakieś podobne odczucia co do opieki i tego wszystkiego...
 
Dziewczyny, czy któraś z Was po porodzie i lyzeczkowaniu miała potem krwiaka w macicy? Tak jak wczoraj pisałam, pani dr kazała mi się więcej ruszać żeby się ewakuował a dziś jak na złość ZERO plamienia, o krwawieniu już nie wspomnę. Wczoraj zrobiłam morfologię, crp i bhcg i powiedziała ze na pewno nie sa to pozostałości łożyska bo bhcg wyniosło 12,5 , zakażenia nie ma bo crp 10,73 i morfologia tez w normie. Nie chce jej głowy zawracać bo powiedziała ze mam przyjechać na kontrole za 4 tyg.
Brzuch mnie nie boli, jedynie apetyt mi się zrobił jak przed okresem ale okresu nie ma.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was po porodzie i lyzeczkowaniu miała potem krwiaka w macicy? Tak jak wczoraj pisałam, pani dr kazała mi się więcej ruszać żeby się ewakuował a dziś jak na złość ZERO plamienia, o krwawieniu już nie wspomnę. Wczoraj zrobiłam morfologię, crp i bhcg i powiedziała ze na pewno nie sa to pozostałości łożyska bo bhcg wyniosło 12,5 , zakażenia nie ma bo crp 10,73 i morfologia tez w normie. Nie chce jej głowy zawracać bo powiedziała ze mam przyjechać na kontrole za 4 tyg.
Brzuch mnie nie boli, jedynie apetyt mi się zrobił jak przed okresem ale okresu nie ma.
Ja miałam krwiaka po porodzie CC. Skończyło się krwawienie po porodowe ( u mnie było skąpe) i poszłam na kontrole i to samo dr powiedział ze będę coś robić i nagle pęknie i będzie krwawienie i żeby się nie martwić. Gorzej gdyby nie pękło to niestety łyżeczkowanie. Po tygodniu wstawałam z łóżka i poczułam ze krwawię o to trwało przez tydzień także spory musiał być ten krwiak ale na szczęście wszystko się ładnie oczyściło 😉
 
Ja miałam krwiaka po porodzie CC. Skończyło się krwawienie po porodowe ( u mnie było skąpe) i poszłam na kontrole i to samo dr powiedział ze będę coś robić i nagle pęknie i będzie krwawienie i żeby się nie martwić. Gorzej gdyby nie pękło to niestety łyżeczkowanie. Po tygodniu wstawałam z łóżka i poczułam ze krwawię o to trwało przez tydzień także spory musiał być ten krwiak ale na szczęście wszystko się ładnie oczyściło 😉
Ja właśnie mam tylko taka normalna biała wydzielinę dzisiaj, wczoraj była jeszcze lekko różowawa.
Czyli skoro lekarz powiedział to samo to w takim razie nie oszczędzam się i spokojnie czekam na kontrole, oby się udało bez zabiegu 🥺
 
reklama
@fredka84 tak Ci pozazdrościłam tych twoich olbrzymich konieczyn że też mam 😁🤣🤣🤣🤣🙈 ciekawe czy coś wyjdzie z tego 🤔🤔🤔🤭
 

Załączniki

  • IMG_20210703_202632.jpg
    IMG_20210703_202632.jpg
    92,9 KB · Wyświetleń: 95
Do góry