reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie chyba każdy lekarz ma swoje przekonania [emoji134]a to jest wtedy w danym dniu cyklu ?
A mi kazał odczekać 1 pełny cykl, mówiąc żeby organizm odpoczął i się zregenerował.. W październiku miałam punkcję, a w grudniu transfer. Ale czy faktycznie trzeba było [emoji2368]nie pamiętam jak inne dziewczyny, ale wydaje mi się, że większość miała w kolejnym cyklu.
 
reklama
Mnie lekko pobolewal brzuch ale to chyba nie to [emoji1787]jak Ci się objawiało?
Łoooola Boga Pani 😂 ja to traciłam przytomność, wgl na kibelku ..
1- Ka była jeszcze do ujścia ale jak była potrzeba 2- ki to był taki ból, że mdlałam i wymiotowałam.
Nie polecam tego przeżycia 😑
 
A mi kazał odczekać 1 pełny cykl, mówiąc żeby organizm odpoczął i się zregenerował.. W październiku miałam punkcję, a w grudniu transfer. Ale czy faktycznie trzeba było 🤷‍♀️nie pamiętam jak inne dziewczyny, ale wydaje mi się, że większość miała w kolejnym cyklu.
Czyli odczekałaś jakby 2 cykle .. wydaje mi się, że to trochę przesada. Ale też nie wiem jak się czułaś, jakie były Twoje jajniki itp :)

30 min temu zaaplikowałam dubble trigger ✊🏻 Niech się dzieje wola nieba 🤩
 
Łoooola Boga Pani [emoji23] ja to traciłam przytomność, wgl na kibelku ..
1- Ka była jeszcze do ujścia ale jak była potrzeba 2- ki to był taki ból, że mdlałam i wymiotowałam.
Nie polecam tego przeżycia [emoji58]
O to nie jednak nie mam tych objawów [emoji1787]ale szczerze współczuję takich scen
 
Czyli odczekałaś jakby 2 cykle .. wydaje mi się, że to trochę przesada. Ale też nie wiem jak się czułaś, jakie były Twoje jajniki itp :)

30 min temu zaaplikowałam dubble trigger ✊🏻 Niech się dzieje wola nieba 🤩
ja też zaaplikowalam 22.40 triggera i niech się dzieje.... 😍😍😍
Ps. Widzę że razem będziemy w poniedziałek znosić jajka, oby piękne, dorodne i dużo 😊
 
Dziewczyny,
Jak ja powinnam się czuć po transferze, bo czuję się coś za dobrze 4dpt. Ok pół godziny po transferze dostałam skurczy - określiłabym je jako średnie, trwały z 20 minut. Moja pielęgniarka powiedziała mi, że to całkowicie naturalna reakcja organizmu. Od tamtej pory może wyczuwam jakiś delikatny skurcz raz na kilka godzin i to by było na tyle. Łapię się na tym że zapominam, że mam tam kropka. Niepokojące.
Kochanie, dzien transferu to dzien 0.
Jestes rowno ze mna - dzis mamy 3 dpt 😘 wszystkie objawy to progesteron raczej. Niestety sprawdzilam wiele razy.
Lykaj magnez i bierz nospe ba skurcze
💪🏻💪🏻💪🏻 Powodzonka! Czekamy!
 
reklama
Ja nie czuje różnicy. A transferów kilka miałam.

Pozazdrościć tylko opieki.

Babeczki czy wy przy progesteronie też miałyście tak, że w upały padacie? Mi normalnie zapachy przeszkadzają, duszno mi aż oddechu złapać nie mogę. Co chwila chłodny prysznic bo inaczej wariuje. Nawet na końcówce ciąży w gorącym lipcu tak źle się nie czułam.
Potwierdzam dech krotki i nawet jak mowie to mam zadyszke. Ja biore tez
Accofil moze od wszystkiego razem. Ale flak ze mnie to fakt
 
Do góry