reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak miałam histeroskopie i wszystko jest okej. Już naprawdę nie wiem co mam robić chciałabym żeby się wkoncu udało ale to jest jak gra w totka jeszcze teraz był ostatni transfer z pakietu i też nie wiem co robić
Ale mowilas, ze masz jeszcze jeden zarodek?
Immunolog rozumiem, ze tez nic bie znalazl i nic nie proponuje? Kurde, no to nie wiem co moze byc jeszcze :(
Moze dziewczyny bo one maja wieksza wiedze.
 
reklama
Immunolog coś mówił że jak się nie powiedzie teraz to zrobimy jeszcze jakieś badania. Mam jeszcze jedną blastocyste i 6 oocytow zamrożonych
 
W pierwszej stymulacji miałam 8 pobranych i zaplodnil wszystkie w drugiej chyba też tak było A teraz w 3 zaplodnilo chyba 14 A 6 zamrozili
Rzeczywiście dużo komórek poszło do zapłodnienia. Niemniej z tej ostatniej stymulacji powinni działać ze wszystkimi komórkami. Komórki mrożą się w porównaniu z zarodkami i jeszcze musisz za to płacić.
 
Ogarnij się bo laska zabardzo schizujesz 🙈. Kto Ci kazał tak czesto progesteron badać ??? Dziewczyny pisały już ze jednorazowo w ciągu dnia progesteron nie jest zupełnie miarodajny . Jesteś porządnie obstawiona lekami . Stresujesz się i udreczasz na własne życzenie . Wartośc 40 jest naprawdę dobra , mogłabyś schizowac jakby spadło do poniżej 20 . Lekarz Ci powiedział ze jest dobrze … dziewczyny zasugerowały ze jak najbardziej ok . Zacznij się cieszyć a nie doszukiwać - PrEciez się tak wykończysz 😵‍💫. Dobitnie - może dotrze 🤣😘😘😘
Lekarz kazał 3 razy A ja zbadalam 4 haha więc chyba nie za dużo jednak sama... dobre ogarniam się kurde bo tak się nie da żyć 🙄🙄 dzięki na Ciebie to zawsze można liczyć 😅😍😘
 
Ja miałam w październiku puste jajo, ale żadnych specjalnych objawów. Beta rosła cały czas, nic na to nie wskazywało.. Tylko usg to może wykryć niestety
Ja też się tego ogromnie boję [emoji17]. Zbyt dużo się na forum widziało, żeby nie mieć obaw. Nie mam pojęcia jakie mogą być objawy pustego jaja...
 
Teraz to był mój 2 transfer za pierwszym razem miałam transferowana 2 zarodki z 3 doby ale nie przyjęły się A inne przestały się rozwijać w 3 dobie później znów byłam stylizowana było chyba 8 komórek zaplodnionych ale żadne nie dotrwaly do 5 doby i mówili że to wina nasienia bo mąż ma fatalne parametry teraz po stymulacji pobrali 21 komórek z czego 6 oocytow zamrozili A z pozostałych uzyskaliśmy 2 blastocysty najwyższej klasy z czego teraz jedną straciliśmy lekarz mówił że to może być problem z komórkami bo teraz były komórki zapladniane nasieniem dawcy i z tego powstały 2 blastocysty ale jak zapytałam lekarza czy da się jakoś poprawić jakość komórek to powiedział że nie da się nic zrobić. Miałam też konsultacje immunologincza i badania genetyczne i jest wszystko okej
A ile masz lat? Skoro lekarz sugeruje, że komórki są kiepskiej jakości..pamiętaj, że nigdy nie jest tak, że wszystkie są do chrzanu, nawet mimo 40 lat, statystyki podają, że w tym wieku jest ok 70%wadliwych, no ale jakieś są jeszcze. .. skoro pozostałe wyniki masz ok, to u Ciebie kwestia znalezienia prawidłowej komórki, zarodka, a skoro dotrwały teraz do 5 doby i są blastkami to potencjalnie jest szansa uzyskać zdrową ciąże.
 
Powiem Ci ze Gosciu zna się na niepłodności . Jeśli chodzi o in vitro to rzeczywiście specjalista i zjeżdżają się do niego pary z całej Polski . Aleee żeby nie było tak kolorowo to i czytając opinie o nim i rozmawiając z babeczkami i w Tarnowie i w macierzyństwie to coraz bardziej idzie tylko w in vitro . W sensie ze jak się do niego zgłaszasz to odrazu na pierwszej wizycie proponuje in vitro - tak jakby mu się zabardzo nie chciało głębiej „grzebać“ , leczyć Cię tylko odrazu In vitro . Ale w tej dziedzinie podobno jest jednym z lepszych .
Szkoda, że aż takie kolejki i takie poślizgi w wizytach...ile My kobiety musimy przejść 😔
 
reklama
Do góry