reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja jestem z okolic Czyzyn ale z tego widze w google to na Lwowskiej jest punkt pobran Diagnostyki. Ja zawsze robie badania u nich. Dosc szybko maja wyniki i maja sporo badan.
Na ich stronie jak wybierzesz konkretny punkt to mozesz sprawdzic czy to Twoje tam na pewno jest.
A co do badan... ja robilam na pewno tsh, ft3, ft4, wit d, zelazo, sod, potas.
Dziękuję:)
 
reklama
Dziękuję za odpowiedz sprawdzałam te najbliżej hotelu na Kazimierzu,
Krzywej nie miałam to jest to badanie co trzeba pic ten slodki napój?
Tak, to jest glukoza, badanie trwa 2 h. Warto abyś je teraz zrobiła jeśli później masz mieć problemy z wykonaniem go u siebie a ona jest bardzo ważne. Jeżeli chcesz mieć jakiś lepszy smak do picia to polecam abyś kupiła sobie glukozę smakową w aptece Przed pójściem do laboratorium😁
 
Nawet nie objawy ale skąd się to bierze, w sensie jak transferuja to jest ok a potem nagle pusto?
Prawdopodobnie zarodek jest genetycznie chory.Taka jest hipoteza.Organizm rozpoznaje to najszybciej i nie dopuszcza do dalszego rozwoju.Zarodek jest absorbowany i nie wiesz nawet ze w ciazy bylas.Przy naturalnym poczeciu oczywiscie.Zdarza sie to bardzo czesto,tylko o tym nie wiemy,dostajemy okres i zycie toczy sie dalej.
 
Dziewczyny mające problem ze skracająca się szyjka, powiedzcie mi jak to u Was wygląda, co lekarz zalecił i w którym tygodniu Wam zaczęła się mocno skracać. U mnie 3 tygodnie temu miała długość 37mm, teraz w 26 tc zjechała na 28 mm. Martwi mnie, że w tak krótkim czasie tyle poleciała. Póki co lekarz kazał się oszczędzać i dał mi Lutinus dopochwowo 2x dziennie, bo zwykła luteina mnie uczula. To moja druga ciąża, pierwsza skończyła się poronieniem w 20tc, na koniec musiało być łyżeczkowanie, bo część łożyska została.
 
reklama
Do góry