reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale się nas tu nazbierało 😍Ja jestem z okolic Krakowa bliżej Wieliczka 😁 ja w Macierzyństwie u Przybycienia - choć wcześniej jeździłam do niego do Tarnowa 😁 Uwielbiam go i polecam po transferze dał mi buziaka i życzył powodzenia 😜
Zdecydowanie musimy się spotkać, wpadnijcie do mnie prawie Ania w przyszłym tyg też będzie w Krakowie 😍

@Kachar czyli jest nadzieja ✊✊


Ja od razu robiłam krzywą 😜
Ja 70km od Krakowa 😉 tez zabieg miałam w macierzyństwie ale nie u Przybycienia 😎.
 
Ale się nas tu nazbierało 😍Ja jestem z okolic Krakowa bliżej Wieliczka 😁 ja w Macierzyństwie u Przybycienia - choć wcześniej jeździłam do niego do Tarnowa 😁 Uwielbiam go i polecam po transferze dał mi buziaka i życzył powodzenia 😜
Zdecydowanie musimy się spotkać, wpadnijcie do mnie prawie Ania w przyszłym tyg też będzie w Krakowie 😍

@Kachar czyli jest nadzieja ✊✊


Ja od razu robiłam krzywą 😜
Justi, powiedz mi czy Przybycien Ci kazal brac jakies leki typu sterydy czy accofil? Ty mialas poronienia tak jak ja,dlatego sie pytam. tez mam przebadane zarodki,moj lekarz mowi ze wyniko mam ok o nie bedzie mi dawac lekow, zastanawiam sie jak Przybycien do tego podchodzi
 
Justi, powiedz mi czy Przybycien Ci kazal brac jakies leki typu sterydy czy accofil? Ty mialas poronienia tak jak ja,dlatego sie pytam. tez mam przebadane zarodki,moj lekarz mowi ze wyniko mam ok o nie bedzie mi dawac lekow, zastanawiam sie jak Przybycien do tego podchodzi
Mnie kochana odrazu opstawil lekami, przed pick-up miałam szczepienia na allomrl limfocytami męża, a przed transferem 5 dni wlew domacicznych z accofilu (fajna sprawa podają go do macicznie a zasysasz ustami i nosem 😁 Przybycień mi mówił że kobiety w Amsterdamie tak pala papierosy 😂) i od dnia wlewu 25ml accofilu co drugi dzień
 
reklama
Do góry