reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przepraszam, ale muszę komuś się wyżalić. Nie musicie nic pisać. Wystarczy, że to wyrzucę z siebie. Nie mam sił na walkę a każdy dzień dobija mnie co raz bardziej. Po prostu ciągle mi źle, ciągle ryczę po kątach ciągle czuję smutek i ból psychiczny. Nie wiem już jakie zajęcia sobie wymyślać byle nie myśleć, że poroniłam że się nie udało i już nigdy nie uda. Straciłam nadzieję na przyszłość. Na nic nie czekam nic mnie nie cieszy. Nie umiem już robić dobrej miny do złej gry. Chciałabym nie czuć bólu a to takie trudne.
Kochana dostałaś tu już od dziewczyn dużo wsparcia więc ja Cię kopne w tyłel za przeproszeniem 😁 płacz ile chcesz bo masz na to prawo, ale musisz się szybko pozbierać bo albo zaczniesz na. Nowo walkę albo życie Ci przeminie i będziesz miała do siebie pretenje ze nie zrobiłaś wszystkiego co mogłaś ❤️ nie gniewaj się o to co napisałam ale wiem co czujesz 5x poroniłam za każdym razem biochemiczne i teraz też się boję jak nie wiem ale wiem że prubuje i spróbuję jeszcze raz jeśli odpukać bu się nie udało bo wiem że jak emocje opadną to zawsze o wszystko obwinnoamy same siebie a tego chce uniknąć i Ty też spróbuj. ❤️
@klarks powtórz betę raz jeszcze może zły wynik wyszedł

Ja też się tego ogromnie boję 😔. Zbyt dużo się na forum widziało, żeby nie mieć obaw. Nie mam pojęcia jakie mogą być objawy pustego jaja...
A tak w sprawie pustego jaja jak to wygląda? To znaczy że rozwija sie normalnie ciąża tylko bez zarodka? To jakim sposobem beta rośnie 🤔
 
Kochana dostałaś tu już od dziewczyn dużo wsparcia więc ja Cię kopne w tyłel za przeproszeniem 😁 płacz ile chcesz bo masz na to prawo, ale musisz się szybko pozbierać bo albo zaczniesz na. Nowo walkę albo życie Ci przeminie i będziesz miała do siebie pretenje ze nie zrobiłaś wszystkiego co mogłaś ❤️ nie gniewaj się o to co napisałam ale wiem co czujesz 5x poroniłam za każdym razem biochemiczne i teraz też się boję jak nie wiem ale wiem że prubuje i spróbuję jeszcze raz jeśli odpukać bu się nie udało bo wiem że jak emocje opadną to zawsze o wszystko obwinnoamy same siebie a tego chce uniknąć i Ty też spróbuj. ❤️
@klarks powtórz betę raz jeszcze może zły wynik wyszedł


A tak w sprawie pustego jaja jak to wygląda? To znaczy że rozwija sie normalnie ciąża tylko bez zarodka? To jakim sposobem beta rośnie 🤔
Tak dokładnie, ja mialam po pierwszym transferze... Niby na początku coś tam było widac... Tak mi wmawiali a później był tylko pecherzyk płodowy... No w moim wypadku dwa... 😔
 
Hej dziewczyny wpiszcie mnie proszę na pierwsze usg 15.07 o 13:30
To będzie 36dpt powiedzcie proszę co wtedy można już zobaczyć, pęcherzyk czy już serduszko?
Czy możecie mi powiedzieć jak to się dzieje że jest np pusty pęcherzyk czy tego nie widać przy transferze? Z jakich powodów nie wykształca się serduszko?

Strasznie się tego boję kiedyś nawet mi to przez myśl nie przeszło ale teraz jak czytam forum i .....
Ale trzeba być dobrej myśli !

I jeszcze jedno pytanie do dziewczyn z Krakowa lub co wiedzą:)
Będę w piątek w Krakowie i chciałabym rano zrobić bete, progesteron I test antygenowy na covid, zatrzymam się na Kazimierzu widziałam tam w okolicy 2 laboratoria: diagnostics medical laboratorium I ANALIZY pracownia analiz, ktoras może korzystala wiecie czy udałoby mi się zrobić wszystko w 1 miejscu? Polecacie jeszcze coś zbadać póki mam okazję? Żelazo może? Cukier? Co warto sprawdzić na początku? Bo jak wrócę do NL to tu ciężko o jakiekolwiek badania o wszystko trzeba wypraszac lekarza ogólnego
Cześć ja jestem z Krakowa ale szczerze wg nie kojarzę tych laboratorium 🤔najlepiej zadzwoń i zapytaj czy u nich wykonasz wszystko na miejscu, zbadaj sobie odrazu morfologia z rozmazem, no i krzywa cukrową miałaś już kiedyś robiona?
 
Tak dokładnie, ja mialam po pierwszym transferze... Niby na początku coś tam było widac... Tak mi wmawiali a później był tylko pecherzyk płodowy... No w moim wypadku dwa... 😔
Jeszcze nasze dzieci będą bawić się razem w piaskownicy zobaczysz❤️ to co wpadniesz na kawę w przyszłym tygodniu? Ja mam narazie zakaz opuszcania domu 🙈
 
Cześć ja jestem z Krakowa ale szczerze wg nie kojarzę tych laboratorium 🤔najlepiej zadzwoń i zapytaj czy u nich wykonasz wszystko na miejscu, zbadaj sobie odrazu morfologia z rozmazem, no i krzywa cukrową miałaś już kiedyś robiona?
Dziękuję za odpowiedz sprawdzałam te najbliżej hotelu na Kazimierzu,
Krzywej nie miałam to jest to badanie co trzeba pic ten slodki napój?
 
reklama
Do góry