reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane dziewczynki, ja już po krwi i właśnie piję herbatkę w pracy. Wyniki dopiero ok 17-18.
Wczoraj jakoś mi się mózg uspokoił i prawie się nie denerwuję [emoji12]. Porażka @Gonia0605 i wiadomość o moich zarodkach bardzo mnie podłamała. Wypłakałam się za wszystkie czasy i zaczęłam godzić się z tym co może dziś nastąpić [emoji3590]. Dotarło do mnie, że mam jednak twarda du.pę i dam sobie radę bez dziecka[emoji3590]. Pewnie i tak sobie jeszcze trochę popłaczę, ale czarnej rozpaczy nie będzie [emoji3590]. No i nie będę z tym sama- bedzie ze mną mój mąż, którego kocham nad życie [emoji3590]. Poradzimy sobie [emoji123]
Wiecie, wiadomo że coś tam jeszcze wierzę, ale tyle razy widziałam swoją lipną betę, że raczej mnie skubana nie zaskoczy. Czasami trzeba po prostu wiedzieć kiedy powiedzieć dość [emoji3590]
Fredzik ja ostatnio byłam pewna że będzie 0! Jak zawsze.
Bo czułam się tak jak zawsze... Nic nadzwyczajnego..
Było zaskoczenie mega i Tobie też mega tego życzę [emoji4] niech Ci pójdzie w piety [emoji23][emoji8]
 
reklama
Dziewczyny po ET... dzisiaj mam 12 dpt i w macicy mnie tak ciągnie tylko w jednym miejscu, w sumie nie wiem czy to macica czy szyjka bo to nad wzgórkiem ale ciągnie okropnie i tak jakby boli? sama nie wiem, miala tak któras z Was? Zaczynam srać ogniem :p
U mnie dzis 8dpt, też mnie tak ciągnie od jajnika w górę raz z jednej raz z drugiej zrobiłam wczoraj test popołudniu bo nie mogłam wyczymac i była blada kreska a dziś rano potwierdzenie:)
 

Załączniki

  • 20210617_042931.jpg
    20210617_042931.jpg
    973,5 KB · Wyświetleń: 66
Dziewczyny tak sobie myślę, że ja powinnam zacząć suplemetowac kwas foliowy. Kupiłam już pragnę start.

Jaki metylowany kwas polecacie? Wcześniej brałam z swanson.
 
@Aduś16, @Pchełka216, @Natsnats, @Netiaskitchen, @nieagatka, @motylek24, @Vinszka, @annemarie, @Cappuccinko1988, @Tagitagi, @Mirka30, @bazylia128, @katarzyna86, @Szyszka99, @Kashyw83, @maria_92, @kate_p7, @laChance. @pauli890, @Iza35, @Iskierka_NADZIEII, @PelnaNadzieji85, @Madlene83, @mona993, @Orchidea33, @M@gda1985, @Joasek, @Dzoannna, @Ruda08, @AninuT @Smętna30, @mala_Mi 80, @Murawa, @Brakujemiwiary, @fredka84, @Evela.6, @PotrzebujeCudu, @Justi92, @Wesoła_Aga, @kochanka328, @Caro♤♤♤♤


Dziewczyny, dziękuję Wam za słowa wsparcia, nie byłam w stanie przeczytać tego od razu, bo utonęłabym we łzach 😢😢, więc próbowałam przebrnąć przez wszystkie wpisy teraz... Części z Was się udało i życzę Wam, abyście w tym zwycięstwie znalazły swoją pełnię szczęścia... Część z Was ciągle walczy i mam nadzieję, że Wam się uda. Wszystkie jesteście bohaterkami ❤️

Mi nie było dane, ale nie wiem co jeszcze szykuje dla mnie życie. Walczyłam 6 lat, przeszłam nieskończoną ilość badań, wpakowałam w siebie tony hormonów i innych leków. Może 6 lat to nie tak długo, ale mam 42 lata i zaczynanie wszystkiego od początku nie zwiększa moich szans...

Kilka z Was zna lepiej moją historię, inne nieco gorzej, ale wszystkim Wam piszę: nie mogłam podjąć innej decyzji. Dla mnie więc to koniec.

Dziękuję za wszystkie Wasze wpisy, nie tylko te z wtorku, ale wszystkie wcześniejsze, które dawały wsparcie, dobre rady, dzieliły się doświadczeniem, i kopały w tyłek, kiedy było to potrzebne.

Pewnie zajrzę tu od czasu do czasu żeby zobaczyć jak Wam się wiedzie... Jeśli któraś będzie miała jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało na priv... Same wiecie że nie czytając regularnie forum, nie ma szans na wyłapanie wszystkiego...

Przepraszam, jeśli krórejś z Was nie wymieniłam... Pamiętajcie że mam jeszcze mózg zaćmiony sterydami i hormonami... 😘
 
Kochane dziewczynki, ja już po krwi i właśnie piję herbatkę w pracy. Wyniki dopiero ok 17-18.
Wczoraj jakoś mi się mózg uspokoił i prawie się nie denerwuję 😜. Porażka @Gonia0605 i wiadomość o moich zarodkach bardzo mnie podłamała. Wypłakałam się za wszystkie czasy i zaczęłam godzić się z tym co może dziś nastąpić ❤️. Dotarło do mnie, że mam jednak twarda du.pę i dam sobie radę bez dziecka❤️. Pewnie i tak sobie jeszcze trochę popłaczę, ale czarnej rozpaczy nie będzie ❤️. No i nie będę z tym sama- bedzie ze mną mój mąż, którego kocham nad życie ❤️. Poradzimy sobie 💪
Wiecie, wiadomo że coś tam jeszcze wierzę, ale tyle razy widziałam swoją lipną betę, że raczej mnie skubana nie zaskoczy. Czasami trzeba po prostu wiedzieć kiedy powiedzieć dość ❤️
tylko, że u Ciebie to jeszcze chyba nie było takie przesądzone skoro planowaliście ew. jeszcze raz podejść do stymulacji, jakby punkcji nie było... także no, nie myśl o tym teraz. Na razie jest tu i teraz i beta; potem się zobaczy, krok po kroczku 😘
Ale tylko Ty i Placek czujecie, kiedy nadchodzi czas powiedzieć dość i tyle. Poradzicie sobie, dokładnie :)

@Gonia0605 na urlop gdzieś jedziecie? lub jedziesz :)?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny tak sobie myślę, że ja powinnam zacząć suplemetowac kwas foliowy. Kupiłam już pragnę start.

Jaki metylowany kwas polecacie? Wcześniej brałam z swanson.
Pan Tabletka ma fajną rozpiskę suplementow ciążowych,


biorę pregne (kiedyś start teraz plus )
 
Dziewczyny tak sobie myślę, że ja powinnam zacząć suplemetowac kwas foliowy. Kupiłam już pragnę start.

Jaki metylowany kwas polecacie? Wcześniej brałam z swanson.
ja miałam z solgara i kwas i wit b12 metylowane (metylokobalmina). A z suplementów ciążowych to zobacz ew. na Pan Tabletka on tam robi przegląd tych suplementów. Na ciążę wzięłam Mama dha premium.
 
reklama
Do góry