reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

tylko, że u Ciebie to jeszcze chyba nie było takie przesądzone skoro planowaliście ew. jeszcze raz podejść do stymulacji, jakby punkcji nie było... także no, nie myśl o tym teraz. Na razie jest tu i teraz i beta; potem się zobaczy, krok po kroczku 😘

@Gonia0605 na urlop gdzieś jedziecie? lub jedziesz :)?
Planowany na początku sierpnia... A co będzie do tego czasu... Któż to wie....
 
reklama
Planowany na początku sierpnia... A co będzie do tego czasu... Któż to wie....
Tylko obiecaj (sobie przede wszystkim), że w tym roku będzie wypaśny :D :) ale ruszasz się gdzieś tak? koniecznie byle dalej od domu:) ja pamiętam, jak po stracie i totalnej depresji pomimo to pojechaliśmy na lanzarote, które zaplanowaliśmy jeszcze w ciązy; no wiadomo, że nie odeszły smutki totalnie; ale naprawdę pomoglo to przetrwać ten trudniejszy okres - po prostu odwróciło uwagę i przewietrzyło głowę. Także planuj :) a ja czekam na relację i foty:)
 
@Aduś16, @Pchełka216, @Natsnats, @Netiaskitchen, @nieagatka, @motylek24, @Vinszka, @annemarie, @Cappuccinko1988, @Tagitagi, @Mirka30, @bazylia128, @katarzyna86, @Szyszka99, @Kashyw83, @maria_92, @kate_p7, @laChance. @pauli890, @Iza35, @Iskierka_NADZIEII, @PelnaNadzieji85, @Madlene83, @mona993, @Orchidea33, @M@gda1985, @Joasek, @Dzoannna, @Ruda08, @AninuT @Smętna30, @mala_Mi 80, @Murawa, @Brakujemiwiary, @fredka84, @Evela.6, @PotrzebujeCudu, @Justi92, @Wesoła_Aga, @kochanka328, @Caro♤♤♤♤


Dziewczyny, dziękuję Wam za słowa wsparcia, nie byłam w stanie przeczytać tego od razu, bo utonęłabym we łzach 😢😢, więc próbowałam przebrnąć przez wszystkie wpisy teraz... Części z Was się udało i życzę Wam, abyście w tym zwycięstwie znalazły swoją pełnię szczęścia... Część z Was ciągle walczy i mam nadzieję, że Wam się uda. Wszystkie jesteście bohaterkami ❤️

Mi nie było dane, ale nie wiem co jeszcze szykuje dla mnie życie. Walczyłam 6 lat, przeszłam nieskończoną ilość badań, wpakowałam w siebie tony hormonów i innych leków. Może 6 lat to nie tak długo, ale mam 42 lata i zaczynanie wszystkiego od początku nie zwiększa moich szans...

Kilka z Was zna lepiej moją historię, inne nieco gorzej, ale wszystkim Wam piszę: nie mogłam podjąć innej decyzji. Dla mnie więc to koniec.

Dziękuję za wszystkie Wasze wpisy, nie tylko te z wtorku, ale wszystkie wcześniejsze, które dawały wsparcie, dobre rady, dzieliły się doświadczeniem, i kopały w tyłek, kiedy było to potrzebne.

Pewnie zajrzę tu od czasu do czasu żeby zobaczyć jak Wam się wiedzie... Jeśli któraś będzie miała jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało na priv... Same wiecie że nie czytając regularnie forum, nie ma szans na wyłapanie wszystkiego...

Przepraszam, jeśli krórejś z Was nie wymieniłam... Pamiętajcie że mam jeszcze mózg zaćmiony sterydami i hormonami... 😘
Teraz zacznij zyc dla siebie. Rób rzeczy których nie mogłaś. Twoje życie się nie skonczylo. Skończyłaś walkę która dużo cię kosztowała zdrowia i nerwow. Teraz idź do przodu i Walcz o siebie. O szczęście. W zyciu często nie jest tak jakbyśmy tego chciały. Często coś sobie zakładamy a potem życie zweryfikuje i okazuje sie ze nic z naszych założeń nie ma pokrycia. Niestety życie jest niesprawiedliwe i ciezkie, dlatego trzeba postawić czasem na inna kartę i poszukać szczęścia tam gdzie myśleliśmy ze go nie znajdziemy. PowodEnia. Nie znam cię ale z wpisow wnioskuje ze wiele oj wieeeele przeszłaś- nawet nie jestem w stanie pojąć ile. Ale jesteś mądrą kobietą i dasz rade. Nigdy nie wiadomo co dobrego przyniesie los. Samych pięknych chwil ci życzę. Powodzenia dziewczyno. Twójfacet to szczęściarz ze ma przy sobie kogoś takiego.
 
Czyli co w takim cyklu mogę mieć ciążę z danego cyklu plus z transferu?? Aż mi się wierzyć nie chce...
Raczej to byłby chyba skrajny przypadek 😁 po punkcji twoje jajeczka są mało produktywne u słabe jakościowo o zapłodnieniu raczej nie ma mowy, ale wiadomo że i tak trzeba Uważać w trakcie seksu
 
Już wiem dziewczyny dlaczego mnie boli brzuch nad wzgorkiem lonowym... mam zapalenie pęcherza mur beton. Bo posikuje i tak jakby czuje dyskomfort w cewce moczowej. Tylko co teraz? Wizyta dopiero we wtorek boje sie żeby sie coś nie narobilo jak dzisiaj jestem 12dpt mojemu zarodkowi :( A furaginy nie można stosować czytałam...
Urosept można bo to ziołowe i lekarze czesto przepisują . Pij tez sok z żurawiny taki 100% ja zapobiegawczo pije sobie taka buteleczkę 0,75 wody z sokiem . I nie lataj z pśiośką na wierzchu 😉😘
 
Dzięki kochane za pomoc. Bylam rano w sklepie kupiłam rumianek i szałwie do przemywania, rumianek też będę piła i sok z żurawiny... i się wkurzylam bo sie w sklepie zastanawialam który sok wziąć, ten za 22 czy za 18 w końcu mówię A wezmę tańszy bo jest go więcej :D i wzielam... przy kasie okazało się, że kosztuje 35 🙄 ale go kupiłam już w końcu to chodzi o dobro wyższe. W domu wypilam i mówię przeczytam skład, a tam jakieś 0,3% ekstraktu z owoców camu camu A te owoce niewskazane w ciazy, kurde wkurzylam sie ale po jednym razie mi nic nie będzie. Czytam dalej skład... witamina C iii patrzę obok na date A tam do lutego tego roku 😤😤😤 i właśnie zaraz jadę oddać to łajno, ale jestem zła...
Kup tak 100 proc . Właśnie sprawdzałam co pisze na moim . I w składzie jest tylko sok z żurawiny bez żadnych c , b , g i d 🤣. Litrowa buteleczka u nas 3 dyszki .
 
reklama
Do góry