reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dobrze godosz ale mam jakiś kwas dzisiaj po wizycie. Bo teraz nie wiem, czy dobrze zrobiłam chcąc transfer na świeżo bez datowania endo. Ale nie dam rady bez pracy bujać się z tym g..... przez kolejne kilka miesięcy, bez kasy nic nie zrobię.
Grrr normalnie mam doła zamiast się cieszyć
A co to jest te datowanie endometrium? Jesuui, wiesz, ja ciągle się zastanawiam czy czegoś jeszcze nie powinnam zrobić 😔. I tak już kilka lat 🤦. Więc się wcale nie dziwię, że jesteś w kropce. Ciężko podjąć tak ważne decyzje, na dodatek nie wiedząc do samego końca czy były dobre ...
 
Ja już po badaniach połówkowych😁 Dziękuję za kciuki, oczywiście trzymajcie dalej. Wszystko jest ok. Mała (bo będzie dziewczynka👧) ma już 375g. Nie mogę uwierzyć że połowa już za mną🙂
Rzadko się tu ostatnio udzielam bo nie mam na szczęście dużego doświadczenia (drugi transfer udany).
Czytam Was regularnie i mocno za Was trzymam✊
@Evela.6 wpisz mnie proszę na 19.07 na badania trzeciego trymestru.
 
Dhea, q10, resweratrol, regulator homocysteiny, fertilwoman, wit D, kwasy omega 3. To chyba wszystko
Szczerze gratuluję planu
Teraz musi być dobrze ja też tak podchodzę ...🙏🙏
Kiedyś musi zaświecić słońce ☀️☀️☀️

A co to jest regulator homocysteiny ?
Ty robiłaś jakiś zabieg macicy teraz ? Może coś tam też wyjdzie ...bo na wynik jeszcze musisz poczekać ?
Wiesz oby nie ,ale zawsze jest jakiś plan zaczepieni ...też się tego boje ale może coś naprowadzi dr i leczenie się uda 🙏

Będziesz brała zarodek w stadium blastocysty czy 3 dniowy ?Bo widzę,że dużo dziewczyn ma 3 dniowe i efekt super 🥰🥰🥰
Ja się zastanawiam i bije z myślami co lepsze ?
 
Ostatnia edycja:
Datowanie to chyba inaczej receptywnosc. Ja po tym właśnie jestem. Określasz okno implantacyjne wykonując biopsje endometrium 2 razy i przy okazji badają komórki nk w endometrium.
A co to jest te datowanie endometrium? Jesuui, wiesz, ja ciągle się zastanawiam czy czegoś jeszcze nie powinnam zrobić [emoji17]. I tak już kilka lat [emoji1751]. Więc się wcale nie dziwię, że jesteś w kropce. Ciężko podjąć tak ważne decyzje, na dodatek nie wiedząc do samego końca czy były dobre ...
 
Chyba to samo, stymulacja/ pickup - przerwa 6 dni i - kolejna stymulacja/ pickup. Potem koniecznie mrożenie zarodków.
Za dużo tego, za długo i na dodatek już mnie nie stać
Myślę, że jeśli nie byłoby sensu wykonywać normalnej stymulacji, na którą się zdecydowałaś to doktor by Ci jej nawet nie proponowała i cisnęłaby na tą super stymulacje.
Doskonale Cię rozumie z poczuciem uciekającego czasu a o kasie nie wspomnę. Nie rozkładaj tego już na czynniki pierwsze i nie zaśmiecaj sobie glowy.
Masz plan. I tego się trzymaj kochana. [emoji3590]
 
Hej dziewczyny, mam pytanie 🙏czy któras z Was miała ureoplazme i udało się to szybko wyleczyć? 1 antybiotyk nie pomogł, stymulacja znowu przesunięta :/ z góry dziękuję za odp :/
 
reklama
Datowanie to chyba inaczej receptywnosc. Ja po tym właśnie jestem. Określasz okno implantacyjne wykonując biopsje endometrium 2 razy i przy okazji badają komórki nk w endometrium.
Zapytam moją lekarkę o to coś.
A myślisz, że jak miałam 3 implantacje na 5 transferów to warto o takim czymś myśleć?
O ile nie kosztuje to miliony monet 🤦. A u Ciebie w klinice ile płaciłaś?
 
Do góry